2737
2739
عنوان

دیشب بختک افتاد روم!!! واقعا هست !!

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حالا این اتفاق واست افتاده ؟؟

فشار عصبي باعث و درگيري ذهن باعث اين اتفاقات ميشه،نفد موقع خواب درحال تخليه هستش و اين با خواب بروز ميده ،سقوط از ارتفاع،دنبال كردن يه آدم تــو خواب،احساس خفگي،قبل از خواب اتفاقات خوب رو مرور كنيد و بخوابيد😇

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
2731
کاملا درکت میکنم !

واسه من ی مرده هرش ب شکلاس مختلف میاد تو خاب اذیتم میکنه همش با خفگی ترس بیداز میشم خیلی بدددده😞 من کلیم قبل خاب دعا و قرانم میخونم ولی بازم هیچی

نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو
من ی مدت با شوهرم اختلاف داشتم همش فکرم درگیر بود اعصابم بهم ریخته بود زیاد اینجکری میشدم اصلا خاب ن ...

اتفاقا تو دوره های که با شوهرم خیلی حرفم میشد اینطوری نمیشدم ولی این روزا اتفاق خاصی نیفتاد !

یه بار با شوهرم قهر بودم الکی نصف شب داد زدم از خواب پریدم مثلا ! شوهرم بیدار شد گفت چی شد گفتم خواب بد دیدم اونم بغلم کرد آشتی کرد باهام :))))

2738