2752
2734
عنوان

دیشب بختک افتاد روم!!! واقعا هست !!

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 40 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تا حالا این اتفاق واست افتاده ؟؟

فشار عصبي باعث و درگيري ذهن باعث اين اتفاقات ميشه،نفد موقع خواب درحال تخليه هستش و اين با خواب بروز ميده ،سقوط از ارتفاع،دنبال كردن يه آدم تــو خواب،احساس خفگي،قبل از خواب اتفاقات خوب رو مرور كنيد و بخوابيد😇

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
2731
کاملا درکت میکنم !

واسه من ی مرده هرش ب شکلاس مختلف میاد تو خاب اذیتم میکنه همش با خفگی ترس بیداز میشم خیلی بدددده😞 من کلیم قبل خاب دعا و قرانم میخونم ولی بازم هیچی

نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو
من ی مدت با شوهرم اختلاف داشتم همش فکرم درگیر بود اعصابم بهم ریخته بود زیاد اینجکری میشدم اصلا خاب ن ...

اتفاقا تو دوره های که با شوهرم خیلی حرفم میشد اینطوری نمیشدم ولی این روزا اتفاق خاصی نیفتاد !

یه بار با شوهرم قهر بودم الکی نصف شب داد زدم از خواب پریدم مثلا ! شوهرم بیدار شد گفت چی شد گفتم خواب بد دیدم اونم بغلم کرد آشتی کرد باهام :))))