2733
2734
عنوان

دیشب بختک افتاد روم!!! واقعا هست !!

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بد نیس خداروشکر 

پس بعش توجه نکن

همینجوری که تا الان توجه نکردی

اصلا فکرت بهش مشغول نکن 

همینکه بهش معتقد نیستی خوبه

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
ای وای😢 من وقتی ازدواج کردم 2 3 بار اینطوری شدم. با این ک ب پهلو خابیده بودم از وقتی یجا خوندم اگ ...

من تا سرحد خفه شدن میرم اون لحظه...اما تااینکه یه خانومی اینجا گفت که انگشتای پاتو تکون بده تا به خودت بیایی..دوهفته پیش بختک شدم...واییی 😖

من ی مدت با شوهرم اختلاف داشتم همش فکرم درگیر بود اعصابم بهم ریخته بود زیاد اینجکری میشدم اصلا خاب نداشتم حتی تو روز هم چشمامو میبستم ک بخابم یکی بلند اسممو صدا میزد میپریدم الا ک بهتر شده زیاد فکرو خیال ندارم اینجور چیزام برام پیش نیومده همش از ذهن و فکرو ایناس

تیکر تولد یه سالگی الینام

اون پیرزنی که داشته نگات میکرده همزادت بوده .بعضی تو دوران بارداریشون میاد بیشتر به خوابشون -من خودم تو دوران بارداریم می امد تو خوابم چادرسیاه داشت تو راه پله مینشست نگام میکرد بعضیا هم نه اذیت شون میکنه مثلا خواب گربه میبینن که چنگ شون میزنه 

من همون فرشته 990 هستم 😍
اره رو من افتاد یه مرد سیاه پوش خودشو پرت کرد روم بیدار شدم چشمام باز نمیشد بسم الله الرحمن الرحیم گ ...

اگه اهل نماز و دعا هستید ادامه بدید.

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
اون پیرزنی که داشته نگات میکرده همزادت بوده .بعضی تو دوران بارداریشون میاد بیشتر به خوابشون -من خودم ...

کسی که قبول نداره 

انقدر بهش نگید.

ایشون چون اعتقاد نداره کاری ننیتونه بکنه.

بیشتز خرابش نکنید.

ذهن و اعتقاد توی این مسائل اهمیت ویژه داره

2706