2733
2739
عنوان

بچه ها تو رو خدا راهنماییم کنید اون هفته دفاع دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 97 بازدید | 27 پست
الینا جان من هدیه نمیدم میترسم پیش خودش فکر کنه که برا نمره این کارو کردم میخوام ظرف میوه و شیرنی ...

هدیه رو بعدا به راهنماتون بدین اگه ازش راضی بودین .

به داورها معمولا هدیه نمیدن.

ای کاش  به جای اینکه  اعتقادات شخصی خودمون رو اشاعه بدیم و روشون به هر نحو ممکن پافشاری کنیم  سعی کنیم که انسانیت  ،معرفت ،دوستی و  حتی محبت رو اشاعه بدیم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دفاعم چون سر ظهر بود برگشتنی رستوران برا نهار بردمشون البته بعد از اینکه نمرم در اومده بود.

ای کاش  به جای اینکه  اعتقادات شخصی خودمون رو اشاعه بدیم و روشون به هر نحو ممکن پافشاری کنیم  سعی کنیم که انسانیت  ،معرفت ،دوستی و  حتی محبت رو اشاعه بدیم.
من کوفتم بهش نمیدم چون خیلی اذیتم کرد

خوب پس راحتین 

2742

اخه منم ندیدم کسی سی دی اجرتی برنامه رو دست اساتید داور بده

از اول همیشه لج منو دراورده

هر صبح پلک هایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است"لطف خدا همیشه با من است"پس با نشاط و لبخند بخوانش.
میشه یه سوال بپرسم منم چند هفته دیگه دفاع دارم البته که پر از استرسم  شما برا روز دفاع پذیرای ...

من هدیه نبرده بودم ۸ ماه پیش دفاع کردم.

میوه و آجیل، آبمیوه و چایی .شیرینی یا شکلات .

میتونی بسته درست کنی برای کسایی که میان ،داخلش میوه و یه کم اجیل و شیرینی یا شکلات بذاری به هر نفر یکی بدی.

هم اینکه اینارو داخل ظرف باید بچینی بذاری جلوی اساتید . آبمیوه و چایی هم خوبه ببری  . یه جلسه دفاعِ دوستات برو ببین

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
من هدیه نبرده بودم ۸ ماه پیش دفاع کردم.  میوه و آجیل، آبمیوه و چایی .شیرینی یا شکلات . میت ...

تو بین همکلاسیام چند نفر بعد از دفاع برا استاد راهنما هدیه برده بودن البته نگفتن چی

منم مونده بودم ایا لازمه هدیه بردن

اخه منم ندیدم کسی سی دی اجرتی برنامه رو دست اساتید داور بده از اول همیشه لج منو دراورده

استاده منم حرص درآر بود هیچ کمکی هم نمیکرد طلبکارم بود 😒

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738

به خدا یه بچه شیرخوار دارم

از بس استرس دارم بچه امم شیرمو خورده و لاغر شده و از صورتش استرس میباره

خیلی داغونم

هر صبح پلک هایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است"لطف خدا همیشه با من است"پس با نشاط و لبخند بخوانش.

الینا جان من ندیدم کسی بهشون هدیه بده

حالا باز میپرسم

تو بین همکلاسیام چند نفر بعد از دفاع برا استاد راهنما هدیه برده بودن البته نگفتن چی منم مونده بودم ...

نه اصلا هدیه واجب نیست بستگی به نظره خودت داره و اینکه استادت خوب بوده و همیشه کمکت بوده یا اصلا تو باغ نبوده.

منم دیدم پارسال یکی هدیه برده بود ولی اون خیلی راضی بود از کمک هایی که بهش شده بود براهمین هدیه برد . ولی من نبردم چون کمک نمیکرد استادم.

ولی پذیرایی مهمه خوششون میاد از پذیراییه خوب .

به خدا یه بچه شیرخوار دارم از بس استرس دارم بچه امم شیرمو خورده و لاغر شده و از صورتش استرس میباره ...

حالا اگه کارت موردی داره نمیشه ندی بگی یادم رفت؟ تنها کار کردی؟ همگروهی نداشتی که ببینی اونا تحویل دادن یا نه ؟  

من رشتم با شما فرق داشت فقط پرینت پایان نامه رو قبل از دفاع داده بودم به راهنما و داورا

منم میخوام این کارو بکنم

چاره ای دیگه ندارم و بگم یادم رفته

خیلی استرس دارم میترسم ضایع شم جلو این همه ادم

ابروم بره