2737
2734

بچه ها راهنمایی میخوام

هر صبح پلک هایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است"لطف خدا همیشه با من است"پس با نشاط و لبخند بخوانش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها من رشته کامپیوتر هستم

به خاطر بارداریم و ... کد برنامه رو دادم بیرون نوشتن

کد یه کم مشکل داره

استادم گفت باید سی دی اجرای برنامتو هم به استادای داور بدی

مگه کسی کد برنامه هم به استاد داور میده؟

هر صبح پلک هایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است"لطف خدا همیشه با من است"پس با نشاط و لبخند بخوانش.

خوب شما بپرس ماهم راهنمایی کنیم!؟

ای کاش  به جای اینکه  اعتقادات شخصی خودمون رو اشاعه بدیم و روشون به هر نحو ممکن پافشاری کنیم  سعی کنیم که انسانیت  ،معرفت ،دوستی و  حتی محبت رو اشاعه بدیم.

من فکر میکردم فقط پایان نامه رو دست داور باید داد

اگه بفهمن که کد یه کم تغییرات داده شده که بدبختم  

در مورد رشته شما نمیدونم ولی پایان نامه منم یه برنامه داش که من اونو ندادم دسن داورا

ای کاش  به جای اینکه  اعتقادات شخصی خودمون رو اشاعه بدیم و روشون به هر نحو ممکن پافشاری کنیم  سعی کنیم که انسانیت  ،معرفت ،دوستی و  حتی محبت رو اشاعه بدیم.
2738

پروا جان شما کی دفاع داشتین؟

شما فقط پرینت پایان نامه دست داور دادین؟

هر جای کد برم درست کنم یه جای دیگش میلنگه

استاد خودم اصلا کد برنامم ندید و به پرینت نتایجم اکتفا کرد

ولی گفته دست داور باید بدی

بچه ها من رشته کامپیوتر هستم به خاطر بارداریم و ... کد برنامه رو دادم بیرون نوشتن کد یه کم مشکل دا ...

چه مقطعی هستین؟

با چه گرایشی ؟

قطعا سی دی هم باید داده بشه ... اما اصولا کسی اجرا نمیگیره..

و داورها اگه بدونن استاد راهنما ازشون سر تر هستش , حتی روز دفاع به حرفای دانشجو هم گوش نمیدن و یعنی حواسشون پرته   

یعنی اعتماد دارن به استاد راهنمای طرف که از خودشون بالاتره و میگن دیگه این استاد تایید کرده دیگه.. ما چی بگیم این وسط

کارشناسی ارشد

نرم افزار

من میگم دیگه یادش نیارم و به داورا ندم اجرتی برنامه رو

فقط پرینت کد رو بهش بدم

الینا جان من هدیه نمیدم

میترسم پیش خودش فکر کنه که برا نمره این کارو کردم

میخوام ظرف میوه و شیرنی و اب مهدنی و اب میوه رو میز اساتید بزارم

و به دانشجوها هم اب میوه و شیرینی بدم

پروا جان شما کی دفاع داشتین؟ شما فقط پرینت پایان نامه دست داور دادین؟

من سال ۹۴ دفاع کردم .رشته من کلا ربطی به کامپیوتر نداش ولی یه برنامه داشتم که برا اجرا در کلاس داده بودم برام اماده کرده بودن به خاطر دیدن تاثیرش رو دانش اموزها .و کلی متن هم داشتم که با بیس تحقیق بر پایه اون بود و فقط یه نمونه اش رو اخر پایان نامه اورده بودم.

ازم برنانه رو نخواستن و فقط پرینت پایان نامه رو به هر داور یکی داده بودم

2706