2737
2734
عنوان

شوهر شماهم اینجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 29 پست
عزیزم روانشناس  رفتید ???

اره چند بار 

همون اول قبل ازدواج روانشناسی ک اینو میشناخت بمن‌گفت تو زندگی باهاش افسردگی میگیری چون اسن ادمس‌نیست ک ب هیچ‌چیزی راضی باشه‌منم‌فک‌کردم‌چون این دیگه پیشش‌نمیره اینجوری گفتو چرتو پرت‌میگه الان عینا دارم‌میبینم

عزیزم خرکادی نمیکنم واقعا گاهی کمک‌میکمم‌مصلا همین خالش ک‌میگم ی شهر دیگست اصلا پیش ما نیست خودشونم ...

کمک بله منم کمک میکنم 

ولی اندازه یه زن

به تو چه که میری پای خاله شوهر ماساژ میدی

یا دو روز جلوتر میری کمک واسه مهمونی دادنش

در توانش نیست میتونه مهمونی نده

شما دیگه خیییییلی از خودتون میگذرید 

چخبرته عزیز من؟؟؟

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمک بله منم کمک میکنم  ولی اندازه یه زن به تو چه که میری پای خاله شوهر ماساژ میدی یا دو روز ...

عزیزم‌من اصلا اینجوری نیستم‌ک سواری بدم ساید ۳ ۴ بار ازین کارا کرده باشم ک چون دیگه نهایت بود و خودمم‌میدونم خارق عادت بود گفتم حالا گیرم‌دیگه ازین‌کارا نکنم بقیه‌مشکلاتم‌چی

من اینطور متوجه شدم شوهرت ادم ریز بین و حساسیه و شما خیلی خاکی و مهربون و ایشون دوست داره شما مثل خودش باشی. در صورتی که باید خود واقعیت رو قبول کنه شما هم سعی کن رو چیزای که حساسه دست نذاری که صدا دارد که تنش تو زندگیت کمتر شه

2728
من اینطور متوجه شدم شوهرت ادم ریز بین و حساسیه و شما خیلی خاکی و مهربون و ایشون دوست داره شما مثل خو ...

مشکل همینه ک اصلا قبول نمیکنه ینی‌من باید خودمو ک تا الان بودم فراموش کنمو دیگه من نباشم بشم یکی عین اسنکه این میخاد

والا شوهرت حق داره ناراحت بشه

براچی برا اسایش بقیه الکی توان و انرژی خودتو هدر میدی؟

اون مادر خودش عقلش میرسید کفش درست بپوشه

اون خاله هم اگه دردش واقعی بود بلند نمیشد ۶ مدل غذا درس کنه 

به شما چه اخه دخالت میکنی خودتو بی ارزش میکنی همه هم سوارت میشن اخر همه هم ازت توقع دارن 

نکن دختر خوب من کاملا حق و به شوهرت میدم

توکه باشی معجزه ای در من رخ میدهد به نام ارامش😍🤗
عزیزم‌من اصلا اینجوری نیستم‌ک سواری بدم ساید ۳ ۴ بار ازین کارا کرده باشم ک چون دیگه نهایت بود و خودم ...

قبول کن که زیادی دوست داری کمک کنی . شما مگه دایه بچه ای ؟؟ خوب خانمه سختشه شوهرش بچه رو نگه میداره. اگه بچه بغل میخوردی زمین همون خانمه بجای تشکر .کلی بهت چیز میگفت .گفتم کمی حق باشوهرته

2740
قبول کن که زیادی دوست داری کمک کنی . شما مگه دایه بچه ای ؟؟ خوب خانمه سختشه شوهرش بچه رو نگه میداره. ...

اونم‌کلا حرفش تو همه چیز اینه ک تو هیچی‌نگو هیچ‌کاری نکن بعدا همینا پشتت حرف میزنن و مسگن تقصیر فلانی بود

اونم‌کلا حرفش تو همه چیز اینه ک تو هیچی‌نگو هیچ‌کاری نکن بعدا همینا پشتت حرف میزنن و مسگن تقصیر فلان ...

شاید شما زیادی رو میدی به دیگران وگرنه به پسر خاله های شوهرت چه ربطی داره که میگن چطور تو به این جواب مثبت دادی فکر میکنم زیادی ساده و خوش قلبی. من بودم دهنشون میزدم به اونا چه مربوط. پس ببین 

شاید شما زیادی رو میدی به دیگران وگرنه به پسر خاله های شوهرت چه ربطی داره که میگن چطور تو به این جوا ...

اخه بودن رفتارشو بامن دیدن و منم جلوشون گریم‌گرفته 😔البته حق باشماست

عزیزم😖😖 شوهرت نباید جلوی دیگران شما رو کوچیک کنه. خیلی مغروره😢😢

خیلی کوچیکم کرده خیلی 

اونم بتز با اسن‌پسر خالش خیلی رفیقم جلو کسایی ک شدیدا رودربتیستی دارم اینکارو کرده

خیلی کوچیکم کرده خیلی  اونم بتز با اسن‌پسر خالش خیلی رفیقم جلو کسایی ک شدیدا رودربتیستی دارم ا ...

زندگی با همچین مردی باعث میشه دست و پات بلرزه همیشه و احساس حقارت کنی. بهترین کار اینه بری مشاور حتمأ برای تغییر زندگیت. 

زندگی با همچین مردی باعث میشه دست و پات بلرزه همیشه و احساس حقارت کنی. بهترین کار اینه بری مشاور حتم ...

رفتم اما باید تنهایی هم برم 

چون دقیقا دست و پام همیشه‌میلرزه و هر اتفاقیم برتم‌بیفته خودم ناراحت نمیشم ازین‌میترسم‌ک اگر بفهمه‌جی‌میشه

اینجوری ک‌میگن الان همه فک‌میکنن یک دختر امل و احمقم اگر ببینیدم باورتون‌نمیشه چون اصلا نه بی زبونم نه بی دستو پا

2706