2737
2739
عنوان

شوهر شماهم اینجوریه؟

317 بازدید | 29 پست

شوهر من وسواس فکری داره ی مقدار سر هنه چیز بمن‌گیر میده و میخاد کوچکترین‌مسئله طبق خاست اون باشه

اصلا نمیتونید تصور کنید چ‌مسائل جزیی ی سری مسایل از اول داشتیم ۲ سال ازدواج کردم و همشون همونطور هنوز باقین

مثلا من لفتی بودم  بخدا خیلی بهتر شدم خیلی قبلنا ۱ ساعت دیر میکردم الان شاید ۵ دقیقه اما هنوز سر همون ۵ دقیقه هم‌نمیدونین چ بلوایی ب پا میکنه مثلا چند مورد اخیرو براتون بگم خونه ی خالش بودم خالش مهمونی داشت داشتم کاراشو میکردم تنهایی چون خالش پاش درد میکنه یهو زنگ زد گفت رسیدم‌منم نگاه کردم دیدم تلی از ظرف هست سریع شروع کردم شستنشون چون فک کردم کاراشو الان زیاد کردم همه کاراشو کردم ۱۰ دقیقه دیر شد تا بیام اومدم‌پایین چنان ناراحت باهام دعوا کرد بی اینکه بگه  ستت درد نکنه کمک کردی از ساعت ۲ تا الان ک ۱۰ ه اینهمه کار بداش انجام دادی کلی اروم باهاش حرف زدم ک بابا من اینهمه کار انجام دادم انگار نه انگار فرداش دوبازه رفتم خونه ی خالش پاش درد میکرد چقدر ماساژ دادم‌پاهاشو زنگ زد ک بگه من رسیدم صدای گوشیو نشنیدم باز یک بلوای جدید بماند ک قبل رفتن ب خونه ی خالش کلی بمن‌گفت ک تو‌چکار داری تو کار دیگران دخالت میکنی ا ن خودش گفت من ۳ صبح پامیشم نهارو اماده میکنم (یک عالم‌مهمون داشتو میخاست ۶ مدل غذا درست کنه دست تنها)بازهم هرچی خواست‌گفت 

من بی حجابم خانوادم هم اما بملاحظه ی خانوداش ک بسیار مذهبین حتی روسری سر میکنم جلو خانوادش یذره شلوارم کوتاه باشه نمیدونین دوروز تو قیافستو کلی حرف مسزنه

امشب رفتیم سینما با دوستاش زن دوستش کفش پاشنه بلند پاش بود و سختش بود بیاد بیرون من بچرو بغل کردم بردم برون چون گریه میکرد ی پسره ی لوده هم جلمونو نشسته بود کل فیلم بلند دست میزد و سر صدا میکرد منم واقعا اعصابم خورد شد اخر فیلم دیدم خیلی عصبیه گفتم‌چرا؟میگه خیلی بدم امد ک رفتی بیرون‌مگه تو لله  ی بچه ای ؟بعدم با من دعوا کرد ک‌من الان ی هفتست قلبم درد میکنه چون بابامینا اومدن دنبالمون تو دیر رفتی پایین بخدا خودشم همزمان با من حاضر شد .تو هر مهمونی ام‌ک‌میریم تا من دهن باز مسکنم حرف میزنم هی بهم‌میزنه ک ساکت باش حرف نزن اگر نزدیکم نباشه پا میشه جلو همه میاد بهم‌میگه ساکت باش یا این‌چ حرفی بود زدی

اخرشم‌میگه تو اصلا بمن توجه نمیکنی هرکار میخای میکنی 

انقدر خستم ک فقط دلم‌میخاد بخابمو بیدار نشم‌نمیدونین چقدر صبوری کردم تو این زندگی اما همش بدتر مبشه ک بهتر نمیشه 

نیاین بگین‌جدا شو و اخییی توروخدا اگر کسی میدونه ک باید چکار کنم بهم‌بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر رو مخ 

با عرض معذرت 

مخم سوت كشيد

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

وای بنظرم حق با شوهرته 

چخبرته اینقد خدمت به این و اون میکنی دختر

یکم ظرافت زنانه داشته باش

ببخشید ببخشید معذرت میخوام واقعا ولی این خر کاریا چیه که میکنی؟؟؟؟

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2740

كمتر به ديگران لطف و محبت كن. راست ميگه چرا هميشه داري كاراي ديگران را ميكني براي اين ظرف بشوري واسه اون يكي غذا بپزي ماساژ بدي. بچه يكي ديگه وا ببري بيرون. براي خودت ارزش قائل باش تا اون هم برات ارزش قائل باشه و فكر نكنه تو خودت تسخيص نميدي چي بپوشي يا چه حرفي بزني. معذرت ميخوام ولي اگر به اين كارت ادامه بدي نه تنها چيزي از شخصيتت جلوي همسرت باقي نميمونه بلكه تو را به چشم يه كلفت يا به قول خودش ل له بچه ميبينه و در همون حد هم بهت احترام ميذاره. تمام بحثهايي كه غير از كمك كردن به ديگران داشتي هم فقط بر ميگرده به اينكه به خاطر رفتار خودت روت حساب نميكنه

بی محل بودم اصلا روش تاثیر نداره اگر یکماهم بی محل باشم ککش نمیگزه اصلا نمیاد سمتم بگه اصلا تو مقصر اما ناراحت نباش 

من انقدر ازش سرم بجون‌مامانخیلی هم قیافه هم قد و بالا هم‌مالی هم موقعیت خانواده 

پسر خاله هاش بهم‌میگن ما واقعا نمیدونیم‌تو چطور ب این‌پاسخ مثبت دادی 

خودمم‌نمیدونم‌چرا واقعا اینکارو با خودم کردم.

میگه‌مشکل من باتو یکی‌تمیزیه خونست (من‌تمیز‌میکنم اما چون وسواس داده میخاد ۲۴ ی بسابم)یکی حاضر شدنت ک زود اماده شی خودشون تو خونشون فقط پسر بودن مادرشم فک‌نکنم یدونه رژ تاحال از نزدیک دیده باشه انقدر سادست اگر ادم ارایش نکنه و نوهاشو درست نکنه دیگه فرق اماده شدنش با مردا‌چیه 

هزاران عیبشو باهاش میسازم انقدر بامحبت باهاش رفتار میکنم اما اصلا انگار نه انگار اصلا نیفهمه حرف منو 

كمتر به ديگران لطف و محبت كن. راست ميگه چرا هميشه داري كاراي ديگران را ميكني براي اين ظرف بشوري واسه ...

دقیقا حسابم نمیکنه فک‌میکنه من هیچی‌نمفهمم و این باید عین یک بچه ی نفهم ۵ ساله دایم‌بهم بکن‌نکن کنه 

در مورد کمکم عزیزم وقتی کمک نمسکنم هم‌مسگه تو باید بشینی مامان‌من کار کنه؟یا‌مهمون کار کنه؟هر کاری میکنم یچیز دیگه ازتوش درمیاره

وای بنظرم حق با شوهرته  چخبرته اینقد خدمت به این و اون میکنی دختر یکم ظرافت زنانه داشته باش ...

عزیزم خرکادی نمیکنم واقعا گاهی کمک‌میکمم‌مصلا همین خالش ک‌میگم ی شهر دیگست اصلا پیش ما نیست خودشونم انقدر همه ی خاهرا زنگ زدن دونه دکنه تشکر کردن ک دستت درد‌نکنه و خالش هنوز برام داره تکس میفرسته ک فدات بشم قربون دستات نمیدونم ال بل

2706