2733
2739
عنوان

قهوه خورا؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 28873 بازدید | 41 پست

من قهوه خور حرفه ای هستم از نسکافه و کافی میکس و کافی میت اصلا خوشم نمیاد ... چون خیلی ب درد نخورن . فقط ترک و فرانسه 

خودمم فقط باید درست کنم واسه هرجایی رو نمیخورم

خدایا شکرت بخاطر همه چیز🥰
من قهوه خور حرفه ای هستم از نسکافه و کافی میکس و کافی میت اصلا خوشم نمیاد ... چون خیلی ب درد نخورن . ...

کاملا موافقم 

پر از نگهدارنده و معلوم نیست چی هست که بعدش دلم درد می گیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیز روش ها درست کردن قهوه فرق داره و البته دانه قهوه که از کدام منطقه  باشه دو نوع دان ...

خیلی ممنون اطلاعات مفیدی بود😀❤😘

آدمهایی هستند که خیلی وجود دارند.نمی گویم خوبند یا بد،چگالیِ وجودشان بالاست.اصلا یک امضا هستند برای خودشان! افکار،حرف زدن،رفتار و هرجزئی از وجودشان امضادار است.اینها به شدت خودشان هستند.یعنی تا خودشان نباشند اینطور خاص و امضادار نمی شوند که! در یک کلمه،شارپ هستند و یادت نمیرود هستن هایشان را،بس که حضورشان پررنگ است و غالبا هم خواستنی.رد پا حک میکنند اینها روی دل و جانت،بس که بَلدند باشند...این آدمهارا هروقت به تورت خورد،باید قدر بدانی...دنیا پراز آن دیگریهای بی امضائی است ،که شیب منحنی حضورشان،همیشه ثابت است!
2728

https://www.instagram.com/p/CfPSi25DOYP/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

اطلاعات در مورد قهوه

فالو یادتون نره

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
قهوه ترک و اینا چطوره؟الان من بخوام بخرم بنظرتون چی‌بخرم؟

منم بلد نبودم ینچیزارو مدلای مختلف قهوه رو تشخیص نمیدادم اما مدتیه که از یه ساتی به اسم ردکاپ خرید میکنم مشاور رایگانم دارن که می تونی سوالاتو ازشون بپرسی تا تخصصی جوابتو بدن خیلی باحاله لینکشو برات میذار دوست داشتی بهشون سر بزن و سوالاتو بپرس.
http://redcuprc.com/

2738