2737
2734
عنوان

کسی هست مچ دستش مثل من ظریف و کوچیک باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 25086 بازدید | 160 پست
با الاهیات هم می تونی اتفاقا (اگر خودت شخصا بیشتر با دید جامعه شناسانه و علمی و تاریخی به مذهب نگاه ...

ن راستش ب این رشته علاقه مند نیستم میتونم روان شناسی بخونم ؟بعداینکه فوقمو گرفتم میتونم برای یکی از دانشگاه های المان اپلای کنم؟؟سوال دیگه اینکه درسم تموم بشه باید برگردم؟؟یا میتونم بمونم

خدایاشکرت خواهرم نی نی دارشد😍😍
چاق شدن کلن همراهش یکمم شکم میاد ولی خب ارزششو داره باید بعدش آدم با ورزش شکمو حذف کنه بعدش   & ...

اره خدایی اگه کنارش ورزشم باش عالی میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن راستش ب این رشته علاقه مند نیستم میتونم روان شناسی بخونم ؟بعداینکه فوقمو گرفتم میتونم برای یکی از ...

روانشناسی رو راستش نمی دونم. کلیتش اینطوریه که باید رشته ها به هم نزدیک باشن تا قبول کنن. 

اگر فوق روانشناسی بگیری می تونی برا دکترا اپلای کنی طبیعتا. اما باید نمره هات خیلی خوب باشه و حرفی برای گفتن داشته باشی٬ یعنی فقط نمره نیست. باید یک ایده ی اوریجینال برای تحقیق و تزت داشته باشی و از نظر تئوریک قوی باشی٬  و ترجیحا مقاله و... داشته باشی و توی زمینه ی رشته ات فعالیت یا کار هم کرده باشی خوبه.

اصولا باید برگردی٬ اما اکثر آدم ها به یک طریقی بعدش می مونن٬ یا ادامه تحصیل برا دکترا٬ یا کار پیدا می کنن بعضی ها ازدواج می کنن و.... دردسر این روش هم زیاده٬ اما اگر واقعا درس خوندن رو دوست داشته باشی راه خوبیه. :) 

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
روانشناسی رو راستش نمی دونم. کلیتش اینطوریه که باید رشته ها به هم نزدیک باشن تا قبول کنن.  اگر ...

بله مرسی...بعد هزینه دانشگاهم اینجوری زیاد میشه دیگه درسته؟شما چ رشته ای میخونید؟

2728
بله مرسی...بعد هزینه دانشگاهم اینجوری زیاد میشه دیگه درسته؟شما چ رشته ای میخونید؟

برای فوق نسبتا زیاده اما برای دکترا همه معمولا فاند می گیرن. یا اگر فاند نداشته باشن درس می دن. من هم فوق هم دکترا یک رشته ی بین رشته ای مرتبط با روابط بین الملل و علوم سیاسی خوندم. 

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
برای فوق نسبتا زیاده اما برای دکترا همه معمولا فاند می گیرن. یا اگر فاند نداشته باشن درس می دن. من ه ...

موفق باشی عزیزدلمم مرسی از وقتی ک برام گذاشتی😍

2740