2737
2734
عنوان

مسابقه عکسبازی از گل😎🌺🌸🌷+جایزه

| مشاهده متن کامل بحث + 6988 بازدید | 425 پست

مبارکتون باشه 😄😄😄😄

با تچکر از Mona78 😍😍 

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
مبارکتون باشه 😄😄😄😄 با تچکر از Mona78 😍😍 

💖😍😍🌺عزیزم با تچکر از تووو 

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد عجیب غریبه...

اوووف تا دلت بخواد اصلا ادم به عجیبی این ندیدم ، فقط ی موبایل بده دستش و ی هندزفری ی رختخواب دگ هیچی نه تفریحی نه شادی نه جشنی نه عزایی نه عروسی هیچی هیچی 

حانیه، حانا😁, کاترین اشتون 😎😎😎
2742
عزیزم برات 10 تا صلوات میفرستم ان شا الله مشکلت حل بشه گلم... ولی هروقت پشیمون شدی بیا بهت بدم جایز ...

فدات 

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود