2733
2734
عنوان

مسابقه عکسبازی از گل😎🌺🌸🌷+جایزه

| مشاهده متن کامل بحث + 6988 بازدید | 425 پست
بردم 😍😍😍😍😍؟؟؟ من بار اوله شركت كردم تو يه مسابقه 😍😍😍واي مرسي چه ذوق كردم 😍😍😍😍 ايرانسل 😍 ...

💖🌸اره عزیزم بردی نفر سوم شدی😍💖

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله عزيزم

چقدر خوب مونده اخه ميگن خيلي گل نازك نارنجيه خيلي خوشگله

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
چقدر خوب مونده اخه ميگن خيلي گل نازك نارنجيه خيلي خوشگله

آخه نور كم و رسيدگي زياد ميخواد ، زمستون كلي غنچه داشت سرما شديد بود منم تازه زايمان كرده بودم كم كاري كردم كلي غنچه از بچم مرد.

اسمش رو گزاشتم لي لي .

گل كم دارم ولي اسم دارن و دوسشون داريم 😍😍

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
💖🌸اره عزیزم بردی نفر سوم شدی😍💖

تو عكس شمارش بود 😑😑😑😂😂😂😂 من جون ايران نيستم دادم خواهرزادم كلي ذوق كرد گفت ١ ساعت ديگه اوكي داد ايرانسل باز ميگه  

بازم مرسي مونا جون من امروز ذوق كردم حداقل از برد 😍😍😍😍😂😂😂♥️

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
تو عكس شمارش بود 😑😑😑😂😂😂😂 من جون ايران نيستم دادم خواهرزادم كلي ذوق كرد گفت ١ ساعت ديگه اوكي د ...

مبارک باشه😍😍💖🌷🌸🌺

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
همراهی یا ایرانسل گلم؟

سلام عزیز نیازی نیست 

بجاش دعا کن مشکلم حل شه 😔

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 
سلام عزیز نیازی نیست  بجاش دعا کن مشکلم حل شه 😔

ان شا الله حل میشه نفر اولی بگوووو

ان شا الله حل میشه نفر اولی بگوووو

ممنونم 

بهش نیازی ندارم 

حالم اصلا خوب نیس توروخدا فقط برام دعا کن 

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 
ممنونم  بهش نیازی ندارم  حالم اصلا خوب نیس توروخدا فقط برام دعا کن

عزیزم برات 10 تا صلوات میفرستم ان شا الله مشکلت حل بشه گلم...

ولی هروقت پشیمون شدی بیا بهت بدم جایزتو عزیزم