2737
2734
عنوان

مامان جوجوام، پسرگلم ابوالفضل+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1873 بازدید | 57 پست
خیلی نازه انشالله سایتون بالا سرش باشه همیشه سی سانت انازه یه خط کش میشه وااایی خیلی کوچولو بوده یعن ...

مرسی عزیزم،بله خیلی کوچیک بود،زایمان من برا یک‌مهر بود که ۱۵تیر زایمان کردم

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعضي اوقات انقدر دوس دارم بياد ببينيمش ميكم زودتر بياد خودم نكهش ميدارم سخته يعني

خیلی سخته مخصوصا وقتی تو دستگاهه نه میدونی میمونه نه نمیمونه پسر من با دستگاه نفس میکشید یعنی بدون دستگاه تنفس نداشت دوبار بهش خون تزریق کردن معدش تحمل شیر نداشت نزدیک یک ماه شیر نخورد کارم گریه شده بود خیلی سخته

بزن رو سه نقطه کنار عکس یه گزینه داره برا پاککردن ،ولی تایم داره برا پاککردن اگه پاک نکنی دیگه نمیشه ...

استارتر اگر امکانش هست شماکه صاحب تاپیکی عکسی که من گزاشتم رو پاک کنید من نمیتونم تایمش گزشته

خدایا برای همه چیز شکرت😍😍😍

2731
استارتر اگر امکانش هست شماکه صاحب تاپیکی عکسی که من گزاشتم رو پاک کنید من نمیتونم تایمش گزشته

نشد گلم وقتش گذشته

فقط ميتونم بگم خيلييي خسته نباشي عزيز دلم ، خيلي زحمت كشيدي انشالله خوشبخت بشه. و همون بشه همه چيزش كه آرزوته.ماشالله خيليييي ناز شده خدا حفظش كنه براتون 😍😍😍

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

سلام خدا حفظش کنه برات ماشاالله خیلی نازه

سلام دوستان میشه واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستید                                     یک بهار یک تابستان یک پاییز و یک زمستان را در پیش داری بعد از این فصلها همه چیز این دنیا تکراری است دخترکم به غیر از مهربانی همیشه مهربان باش مهربانم                                      تیکر یکسالگی دخترم مهرانا است میشه واسه سلامتی خودش و ابجی اش فاطمه دعا کنید ممنون 😢😢😭😭

ماشالاااا

هزار ماشالاا

چه مامان باذوقی😍

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

چقدر خوبه ک روزهای سختت گذشت بعضی وقتا به خاطر استراحت مطلقم زایمان سختم ماه های اول دخترم ک همش مریض بود آسم کودکانش شب بیداریام خیلی مادر سختی کشیده ای هستم ولی اینجا فهمیدم من خیلی راحت بچه دار شدم ۶ ماه منتظر بودم نی نی اومد تو دلم ولی ۶ ماه واسم به نظرم خیلی زیاد بود ولی اینجا کسایی ک ۶ ساله تو انتظارن میفهمن انتظار یعنی چی بزرگ کردن بچم فک میکردم خیلی کار سختی بوده ولی بزرگ کردن یه بچه هفت ماهه ک حتی تنفسش بادستگاه  انکباتوره سخت تره بهتون واقعا خسته نباشید میگم 

RPKHANMOHAMMADI@ایدی منه واسه گروه چالش پوست مو خانه داری تا عید لطفا پی ام بدید

سلام عزیزم خوبی؟؟وقتی تاپیکتو دیدم خیلی برات خوشحال شدم

منم چندروزیه لکه بینی دارم خیلی نگرانم شبوروزم بااسترس میگذره

الان ۲۷هفته و۴روزمه 

نمیدونم چیکار کنم تواین ایام فعلا که شیافو آمپول استفاده میکنم

امپول تشکیل ریه هم نزدم فردا میرم بیمارستان ببینم میزنن برام

شمام لکه بینی داشتی یا یهو افتادی به خونریزی؟؟

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
سلام عزیزم خوبی؟؟وقتی تاپیکتو دیدم خیلی برات خوشحال شدم منم چندروزیه لکه بینی دارم خیلی نگرانم شبور ...

سلام عزیزم انشالله بسلامتی زایمان کنی صحیح و سالم نی نی و  بغل‌ بگیری 

گلم من یهو خونریزی شدید کردم