2737
2739
عنوان

مامان جوجوام، پسرگلم ابوالفضل+عکس

1869 بازدید | 57 پست

سلام عیدتون مبارک میدونم دیره ولی من سفر بودم نتونستم تاپیک بزنم و به‌همتون تبریک بگم،کسلیی که که منو میشناسن میدونن همفته ۲۸زایمان کردم و پسرم نارس بود با وزن یکیلو صد اینم عکسای قبل و بعد 

از همتون و دوستای گلم ممنونم که همیشه منو دعا کردن و میکنن😘😘😘😘

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بسلامتی عزیزم انشااله زیر سایه پدر و مادر بزرگ شه

عکس نذاشته یا من نمیبینم

خاله جونا میشه سلامتی کوچولوم یه صلوات مهمونمون  کنین ممنون با ضربان قلبت زندگیمون ضربان جدید گرفت عشق مامان 
2738

ماشاالله 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

عزیزم خدا حفظش کنه 

عکس کوچیک ترسو وقتی بدنیا اومد بزار لطفا

خدایا شکرت برای این فرشته ای که بهم دادی دعای هر لحظه من بارداری تمام خانم های منتظر خدایا این حس شیرین رو قسمت همه خانم های منتظر کن

ای خدا سبزرو نیگاه انشاا... قسمت همه منتظرا از این سبزه ها واسه عید 

خاله جونا میشه سلامتی کوچولوم یه صلوات مهمونمون  کنین ممنون با ضربان قلبت زندگیمون ضربان جدید گرفت عشق مامان 
2706