2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842635 بازدید | 670587 پست

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روز۳۶#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- پروانه۲۱📿

۱۲- سارایییی📿

۱۳- ماهییا📿

۱۴- ssseffat📿

۱۵- داداشممم📿

۱۶- favali📿

۱۷- یامنان📿

۱۸- _بهاره_📿

۱۹- houra1400📿

۲۰- آناشید۹۹📿

۲۱- آیدا۱۲۸ 📿

۲۲- نهال۶۴۶۷ 📿

۲۳- نگار۸۰📿

۲۴- nooshabehjoon📿

۲۵- نهالیم📿

۲۶- رادیس۱۲📿

۲۷- گندمک۱۱📿

۲۸- shiva_ab📿

۲۹- rose710📿

۳۰- zhiyan74📿

۳۱- ارکیدهابی📿

۳۲- طوطططیا📿

۳۳- atrin_arsen_atrina📿

۳۴- joooodi📿

۳۵- Poweroflove📿

۳۶- queen21722📿

۳۷- اهسته📿

۳۸- marshmaloo📿

۳۹- طنین1133📿

۴۰- avaaajon📿

۴۱- آلادیا📿

42- پونهoo📿

43- ماهورجان📿

۴۴- panizpaliz📿

45- محبوبه بدون کاربری📿

۴۶- عبدالواحد📿

۴۷- هیوا666📿

48- شطرنجی 📿

49- mehremah📿

۵۰- هدیه99📿

51- پروانه22📿

52- ابجی نیاز جون📿

۵۳- مهتاب444📿

۵۴- pariiiii73📿

55- زلیخاه۱۴۰۲📿

56- نیکاد📿

57- Sarvesahi📿

58- zohrehjafari📿

59- گیسوگلابتونم📿

60- Bahar2200📿

61- زین📿

62- ریحانه57📿

63- asemaneabii📿

64- saeideh61📿

65- raaaaaz📿

66- آرام۰۰۰📿

67- سهیلا_جون📿

68- ۲aftab📿

69- قاصدک_بیخبر📿

70- بانودریا📿

71- @leila193    

72- @فطررس    

73- tamana366

74- رستاوراستین

75- sarayyyyyy

76- 88helli

77- asrin1372

78- baharrr7878

79- ترگل_رض

80- نسل

81- زینتیار

۸۲- سپیدارجوجو

83- 5golnarges

84- فردایی_روشن

85_ happygirlss

۸۶- سمی64

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم اصفهانم،باشه عزیزم امید به خدا 

آتی جان ی دوستی تو ی تاپیک دیگه میگف دکترفریباعباسی اگ درست یادم مونده باشه تواصفهان کارش خیلی خوبه مثبتم شده بوداولین بارحتی یادمه داروهاش خیلی زیادبود میگف دکترم خیلی حساسه همه جوانب ودرنظرمیگرف 

2731
ممنون عزیزم بابت راهنماییت،خدا کمکمون کنه

عزیزم خراش اصلاربطی به مشکل داشتن و نداشتن رحم نداره فقط چند درصد شانس لانه گزینی جنین رو بالا میبره وقتی خراش میدن باعث میشه که گلبول سفید بیشتری تولید بشه تقریبامثل کاری که چسب جنین میکنه 

خانوما کسی هست کمکم کنه؟ اگه انتقال مثبت شه بارداری با میکرو خیلی مراقبت نیاز داره؟ من روز هشت انتقالم و یه کار بهم پیشنهاد شده میترسم قبول کنم.. بعد اگه باردار باشم اذیت نمیشم؟ چون طبیعی باردار نشدم استراحت بیشتری میخواد ؟خودمم بچه برام مهمتره تا کار

استرسی هم هستم

ولی سر درگمم.. میگم اگه منفی شه ناراحت میشم چرا رد کردم

کلی فکر و خیال میاد تو ذهنم... از تویی که کاش بودی و 100بار از خواب بیدارم میکردی تا آرومت کنم.. ولی بودی... ولی بوی تنت بود.. ولی دستای کوچولوت بود و میگرفتمشون و میبوسیدم و نازشون میکردم... قربون شکل ماهت برم کاش بودی و من این لالایی هایی که سوا کردم رو برات میخوندم، کاش بودی و من خیره میشدم به آفرینش بی نظیرت، به اون معجزه ای که به شکل انسان اومده پیشم... مامان جان فقط بیا و فقط باش.. خیلی خسته ام از فکر نبودنت😔💔دیگه نمیخوامت... حتما جات خوبه پیش خدایی، همونجا باش، این دنیا و این زندگی به درد نمیخوره، دعا کن منم زودتر برم پیش خدا، دلم براش تنگه
خانوما کسی هست کمکم کنه؟ اگه انتقال مثبت شه بارداری با میکرو خیلی مراقبت نیاز داره؟ من روز هشت انتقا ...

نه گلم احتیاج به مراقبت بیشتر نداره فقط کار سنگین نکن و اجسام سنگین هم بلند نکن بودن خانم‌هایی که شاغل بودند خدا را شکر مثبت شدند

2740
مرسی عزیزم که گفتی حتما تحقیق میکنم ببینم چطوره

عه الان یادم اومد گفتن فریبا عباسی

اولین بار که انتقال دادم تو بیمارستان بهشتی، یک خانمی بود که می گفت عباسی تو مطب خودش براش خراش داده.اردیبهشت پارسال 1/5گرفته بود ازش‌. می گفت داروی مکمل زیاد بهش داده چند ماه مستقیم نرفته تخمک کشی. 

عه الان یادم اومد گفتن فریبا عباسی اولین بار که انتقال دادم تو بیمارستان بهشتی، یک خانمی بود که می ...

زدم نت مطبش نجف اباده،نظراتم هم مثبت هست درموردش هم منفی،تو بیمارستان خانواده،شهرک سلامت و بلوار شفقم هست،شاید برم یه ویزیت

زدم نت مطبش نجف اباده،نظراتم هم مثبت هست درموردش هم منفی،تو بیمارستان خانواده،شهرک سلامت و بلوار شفق ...

آره دقیقا گفت نجف آباده اون خانم از فولادشهر میرفت پیشش.

حتما برو عزیزم‌ ایشالا انتقال بعدی با خراش جواب بگیری. 

نه گلم احتیاج به مراقبت بیشتر نداره فقط کار سنگین نکن و اجسام سنگین هم بلند نکن بودن خانم‌هایی که شا ...

ممنونم عزیزم

کلی فکر و خیال میاد تو ذهنم... از تویی که کاش بودی و 100بار از خواب بیدارم میکردی تا آرومت کنم.. ولی بودی... ولی بوی تنت بود.. ولی دستای کوچولوت بود و میگرفتمشون و میبوسیدم و نازشون میکردم... قربون شکل ماهت برم کاش بودی و من این لالایی هایی که سوا کردم رو برات میخوندم، کاش بودی و من خیره میشدم به آفرینش بی نظیرت، به اون معجزه ای که به شکل انسان اومده پیشم... مامان جان فقط بیا و فقط باش.. خیلی خسته ام از فکر نبودنت😔💔دیگه نمیخوامت... حتما جات خوبه پیش خدایی، همونجا باش، این دنیا و این زندگی به درد نمیخوره، دعا کن منم زودتر برم پیش خدا، دلم براش تنگه