2737
2734
درمورد ابطحی چیزی نمیدونید؟ من باردارم،بارداریمم به شدت پرخطره

برو یا جامعی یا روانفر یا اسلامیان...اگه میخوای خیلی وقت بزاره روانفر..تک تک مریض میبینه...ولی اون دوتا شلوغن ولی تو درمان عاااالین

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹

عزیزم من کرج هستم ولی یه دکتر زنان میشناسم تو شیراز که تو نت پیداش کردم و عضو داک تاپ هستن.دکتر مریم خادم

باز تحقیق کن

دکتر خادم حتی از طریق ت ل گ ر ا م هم شخصا با بیماراش در ارتباطه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
مرسی مریم جان،من فعلا دکترم دکتر شرکا هستش ولی خیییلی سرش شلوغه اصلأ وقت نمیزاره واسه مریضاش

عزیزم دکتر وفایی برای بارداریهای پر خطر خیلی خوبه..درمانگاه مطهری میشینه

ب لطف خدا در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رقم میخوره
عزیزم من کرج هستم ولی یه دکتر زنان میشناسم تو شیراز که تو نت پیداش کردم و عضو داک تاپ هستن.دکتر مریم ...

عزیزم مطبشون کجاس

شما همونی هستین ک اسمتون مریمه؟

عزیزم مطبشون کجاس شما همونی هستین ک اسمتون مریمه؟

نه عزیزم من مریم نیستم اهل شیراز هم نیستم.تو نت سرچ کن آدرس مطبشونو میاد.

من تو داک تاپ با ایشون آشنا شدم.باز تحقیق کن

نه عزیزم من مریم نیستم اهل شیراز هم نیستم.تو نت سرچ کن آدرس مطبشونو میاد. من تو داک تاپ با ایشون آش ...

مرسی عزیزم

ببخشید اشتباه گرفتم

2740
عزیزم من کرج هستم ولی یه دکتر زنان میشناسم تو شیراز که تو نت پیداش کردم و عضو داک تاپ هستن.دکتر مریم ...

دکتر خادم رو در قسمت سزارین نمیدونم ولی من اصلا پیشنهاد نمیدم یک به دلیل عدم توجه به مسایل بهداشتی منشیشون با یه دستکش که عوض نمیکنه و دستشون به همه جا میزنه میاد تیوپ سونو داخلی رو میکشه و‌دکتر سونو میکنه  بدون تعویض دستکش و بدون عوض کردن زیر کاغذی احتمال درگیری با عفونت برای همه و‌به خصوص مادران باردار خیلی خطرناکه.دوما بدون دلیل سونو داخلی انجام میده و‌به شخصه من بدون هیچ مشکلی تشخیص کرایو گذاری  دادن که الان 4ماهه به همون دلیل سرما دچار کیست تخمدان شدم بعد ها پیش پزشک دیگه ای مراجعه کردم و متوجه شدم همه این مشکلات به جهت فقط دریافت پول اضافی هست و لطفا توجه داشته باشید این طور پزشکی کلی مشکلات اتی میتونه ایجاد کنه

دکتر خادم رو در قسمت سزارین نمیدونم ولی من اصلا پیشنهاد نمیدم یک به دلیل عدم توجه به مسایل بهداشتی م ...

عزیزم سلام. من تو همون سایت داک تاپ دیدم ایشون خیلی معروف  هستن نمیدونستم ک اینجوری ک میگید هست. بله بهداشت مسئله ی مهمی هست ب خصوص تو مطب ها.. 

ممنون ک گفتین نظرتون رو. البته من خودم شیراز نیستم و ب استارتر هم گفتم ک خوب تحقیق کنن بعد برن پیششون. موفق باشید عزیزم

دکتر خادم بسیار دکتر خوبی هستن من پیشش سز شدم 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️