2737
2734
عنوان

شوهرای شمام اینجورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1917 بازدید | 178 پست
عاغا مودبتون منم،،به شوهرم ازاین حرفا نمیزنم،،فقط گاهی میگم گاپ... گاپ =گاو

تازه ازدواج کردین؟

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  
اما به دوستام صدبرابربدترازاینامیگم ؛-)

تو جمع دوست و دخترای فامیل  من به بی ادبی زبانزدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه باز همکاری کنه تو تربیت بچه..داماد ما نشسته خواهرم با دوتا پسر بچه شر یکی 1سالشه تقریبا یکیم 4 ...

همکاری میکنه خداییش از بارداریم تا حالا معمولأ ظرف شستن به پای اونه نظافت حموم و دستشویی هم با اونه

من حرف بی ادبی نمیزنم زیاد ولی وقتی میزنم شوهرم دلش ضعف میره.خوشش میاد بی ادب.    

چه شوهره با جنبه ای  قدرشو بدون

2728
منم ادبم بدک نیست  فقط هر موقع میخوایم بریم بیرون میگم الهی کوربشی اگه سر بزیر نباشیو نگاه کنی ...

یه نگاه حلاله نفرین نکن  

اره دیگه  منم میگم از تهه تهه دل بود بخدا آرزو میکنم کور بشی الهی  از ترس تو خیابون دور ...

آخییی گناه داره 

بچه ها خیییلی خوش گذشت ان شاءالله همیشه لبتون خندون باشه  شوهرم الان میاد دنبالم استارتر شماه ...

ایشالا نی نیتو به سلامت بغل کنی عزیزم شوهرتم مثل شوهر من توی بچه داریت دخالت نکنه  

2740
 عزیزم باید شرح روشنی از تاثیری که این رفتارش روت می ذاره بهش بدی باید باهاش صحبت کنی با زبون ن ...

چه جالب خیلی آموزنده بود مرسی

توی تل گ رام کانال داره؟

دیگه همین مونده که توی نی نی سایتم گ و ز بشه     وااای خدا منو ببخشه بیچاره شوهرم   ...

خدا عمری به من بدهد پیر شدنت را ببینم ،موهای سفید زیبایت را ،لرزش ریز دستهایت ؛ چشمان قشنگت را پشت عینکهای ته استکانی ،خدا عمری به من بدهد که تا آخر با تو باشم؛من خودم را تا بینهایت با تو تصور کرده ام...
 عزیزم باید شرح روشنی از تاثیری که این رفتارش روت می ذاره بهش بدی باید باهاش صحبت کنی با زبون ن ...

واقعا من اگ حوصله اینهمه صغرا کبری رو داشتم هیچوقت با همسرم دعوام نمیشد هوووف😒

لیدی هستم معروف به 💖محبوب قلبها💖
عزیزم شما چرا میگی بچم؟ بچمون درسته! بنظرم اگه ب بچتون اعتقاد داشته باشی حق نظر ب همسرت میدی

من نمیگم که اون حق نداره راجب بچه نظر بده

اونم پدرشه حق داره ولی وقتی منی که مادرم شرح حال بچه رو میدونم و میدونم چی به صلاحشه چندین 

بارم به شوهرم گفتم ولی بازم حرف خودشو میگه خب معلومه عصبانی میشم

اگه بخوام به نظرات شوهرم گوش کنم بچم نه غذا میخوره نه دارو 

بهم میگه کته رو بدون ماست بده جلوی خودش بهش داد م دید بچه بالا اورد ولی بازم هربار میبینه حرف خودشو میزنه

میگه دارو رو با قاشق بده حتی یه بار گفتم بیا خودت بده من میدم تف میکنه نمیخوره شوهرم به زور داد دهن بچه دماغشو نگه داشت  

دهنشو به زور باز کرد ریخت تو حلقش دارو چسبید بچم داشت خفه میشد

اگه بخوام از کاراش بگم از حوصلت خارجه 

با این اوصافی که ازش کردم بازم بهم حق نمیدی ؟؟

من نمیگم که اون حق نداره راجب بچه نظر بده اونم پدرشه حق داره ولی وقتی منی که مادرم شرح حال بچه رو م ...

اخه ادم عاقل ی بار ک میبینه حرفش درست نیست کوتاه میاد دیگه😅اما همسر شما انگار میگه علا و بلا حرف من درسته

چرا حق میدم😅😅

لیدی هستم معروف به 💖محبوب قلبها💖