2737
2734
عنوان

شوهرای شمام اینجورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1917 بازدید | 178 پست
چه قد شما ها دلتون از شوهراتون پره ها چه جوری زندگی میکنین نکوشتینشون

بعضی وقتا حرصم میگیره از دخالتاش دلم میخواد اسید بریزم تو غذاش  

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  
 ناراحت نشی استارترولی خدایی الان باید شوهرت تاپیک میزد ما دلداریش میدادیم میگفتیم ناراحت نباش ...

😂

قوم شوهر مثل درخت كنار توالتن 🌵🌳 نه میشه از میوه شون خورد نه زیر سایشون نشست 😈منه شوهر من نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
گوز......خخخخخخخ.خداییش بار اولم بود شنیدم.باحال بود.نمیری    

الان یادم میاد خندم میگیره قیافه شوهرم اون لحظه خیلی خنده دار بود  

عاغا مودبتون منم،،به شوهرم ازاین حرفا نمیزنم،،فقط گاهی میگم گاپ...

گاپ =گاو

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
2740
برو یجوری بشین پیشش ازینور اونور حرف بزن که انگار اون بتو گفته گ و ز😂😂

به من اگه میگفت میرفتم خونه بابام

عاغا مودبتون منم،،به شوهرم ازاین حرفا نمیزنم،،فقط گاهی میگم گاپ... گاپ =گاو

اما به دوستام صدبرابربدترازاینامیگم ؛-)

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹

خوبه باز همکاری کنه تو تربیت بچه..داماد ما نشسته خواهرم با دوتا پسر بچه شر یکی 1سالشه تقریبا یکیم 4 ساله..فقط میشینه و غر میزنه این کارو بکن اینکارو نکن😐هردوهم شاغلن..

من یک بار که شوهرش بود رفتم از بس غر زد به همه چی گیر میداد دلم به حال آبجیم سوخت😢😢مظلومم هست آخه

عاغا مودبتون منم،،به شوهرم ازاین حرفا نمیزنم،،فقط گاهی میگم گاپ... گاپ =گاو

منم ادبم بدک نیست 

فقط هر موقع میخوایم بریم بیرون میگم الهی کوربشی اگه سر بزیر نباشیو نگاه کنی

اونم همیشه میگه از تهه دل نفرین کردی؟؟؟

من حرف بی ادبی نمیزنم زیاد ولی وقتی میزنم شوهرم دلش ضعف میره.خوشش میاد بی ادب.    

خخخخ 

2706