2733
2739
عنوان

وام مسکن

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 24 پست
خو مابیست بزارین چهل بمون بدن ک خونه ای نمیتونیم بخریم این چیش خوبه

مجموعا میشه شصت

دیگه بهتر از هیچیه

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخ نه من برنداشتم هنوز موعدشم رد شد گفتن ده تومن بزارین بیست تای دیگش رو دادن خونه هنوز اماده نیست ...

ینی موعدص وام اماده بود ولی برنداشتین؟؟

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
من نگرفتم۰ نامزدم قبلا هی میگفت بگیریم تو قسطاشو بده۰ تحقیق کردم گفتم مگه مغز خر خوردن ده سال ماهی د ...

وقنی ادم مجبوره چاره ای نیس

بازم شرایطش بد نیس ب نسبت بقیه بانکا با میلغی ک میده و قسطاش و ...

2731
خو ادم اینجور وام خونگی شرکت کنه ک بهترشه 

برا کسایی خوبه که ماهی حداقل ۵ ۶ در امد دارن۰ نزول خوری محض فک کن ۱۰۰ بگیری نزدیک ۲۰۰ پس میدی۰ تازه با این پولا کجا خونه میدن

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
ینی موعدص وام اماده بود ولی برنداشتین؟؟

اره  ما زود پول رو گذاشتیم قرار بود اپل بخریم اماده بعد ک موعد وام رسید چون خونه مورد پسند پیدا نکزدیم پیش فروش گرفتیم که خوب اونم چند سال طول میکشه برای عمین یه مقدار نکه داشتن از پول رو

التماس دعا
برا کسایی خوبه که ماهی حداقل ۵ ۶ در امد دارن۰ نزول خوری محض فک کن ۱۰۰ بگیری نزدیک ۲۰۰ پس میدی۰ تازه ...

سودش ک زده 9درصد؟؟؟؟

وقنی ادم مجبوره چاره ای نیس بازم شرایطش بد نیس ب نسبت بقیه بانکا با میلغی ک میده و قسطاش و ...

واسه ادمایی با درامد حداقل ۵ یا ۶ تومن مناسبه نه همه

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2738
واسه ادمایی با درامد حداقل ۵ یا ۶ تومن مناسبه نه همه

توشهرای بزرگ اره ولی ماشهرستانیم باکمترازاین درامدم میشه

بانکای دیگه ک داغوونن

توشهرای بزرگ اره ولی ماشهرستانیم باکمترازاین درامدم میشه بانکای دیگه ک داغوونن

اره والا مام اون قدر درامد نداریم هرچی داریم باید قسطش رو بدیم اما خوب محبوریم 

التماس دعا