2410
2553
عنوان

وام مسکن

683 بازدید | 24 پست

سلام کسی جدیدا وام مسکن گرفته

مسکن یکم خونه اولی ها

ی مقدار پول میذاریم بعد ی سال دوبرابرشو با پول خودت میدن

خاستم ببینم کسی گرفته؟؟

راس ی سال میدن؟

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بله میدن۰ ۱۲ ساله فک کنم۰ دو برابرشم پس میگیرن۰ قسطاش بی یک تا دومیلیون در ماه۰

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
شرایطش اینه باید خوته اولی باشی هر مبلغی بذاری بعد ی سال دوبرابرشو میدن

سی بذاری شصت ....

چهل هشتاد

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
2714
منم گذاشتم یهذسال بمونه بعدش میدن بهت سی میزاری شصت میدن  

ب شما وامو دادن بعد یه سال دقیق؟؟

یعنی ماهی یک ملیون باید قسط داد؟؟؟

بستگی ب مقدار وام داره ما چهل گذاشتیم گف ماهی نهصدوخورده ای میشه

هشتاد بهمون وام میدن

دوستم بیست گذاش کمتر بود قسطش

ب شما وامو دادن بعد س سال دقیق؟؟

خخخخ نه من برنداشتم هنوز موعدشم رد شد گفتن ده تومن بزارین بیست تای دیگش رو دادن خونه هنوز اماده نیست باید یه وام دیگه هم برداریم 

التماس دعا
ب شما وامو دادن بعد س سال دقیق؟؟

من نگرفتم۰ نامزدم قبلا هی میگفت بگیریم تو قسطاشو بده۰ تحقیق کردم گفتم مگه مغز خر خوردن ده سال ماهی دو میلیون بدم به بانک۰ فک کنم یه سال پولت میمونه و بعد دوبرابرشو وام میدن

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2706