2733
2739
عنوان

چرا بعضی عمه ها اینقدر بدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کردم شما برادرزاده منی تاپیک زدی     میخوای بهت علت بگم؟برای من که اینطور بود از ی جا ...

شما خدایی حق دارید 

ولی مااصلا اینطوری نیستیم 

مامانمم خیلی مراعات میکنه هیچ جایی بدون دعوت نمیریم   هیچ وقتم تو زندگیش دخالت نکردیم 

من حس میکنم اون منو رقیب خودش میدونه چون تفاوت سنیمون کمه و وقتی کوچیکتربودیم وباهم بازی میکردیم عموم بزرگم برامن همیشه لپ لپ و اسباب بازی میخرید ولی براعمم نه  یا هروقت عمم باهام دعوا میکرد عموم حق رو به من میداد و باعمم دعوا میکرد ... الان  عمم هم از بچه های عموم متنفره هم از من

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
شما خدایی حق دارید  ولی مااصلا اینطوری نیستیم  مامانمم خیلی مراعات میکنه هیچ جایی بدون د ...

بعضیا اخلاقاشون بده کلا ، سخت نگیر 

من با خواهر زاده هام و یکی از برادرزاده هام فاصله سنیمون کمه 

همیشه هم دعوا میشد طرف اونا رو میگرفتن برای اونا چیزی میخریدن ولی من عاشقشونم و همیشه خوبشون رو میخوام

هرکسی ی اخلاقی داره دیگه 

من دیدم این مدلی دختر خاله خودم کلا تلخه هیچکس هیچکارش نکرده ولی با همه دشمنی داره حتی خانواده خودش 

سال ها با خواهرزاده اش قهر بود سر ی موضوع بی اهمیت تو بچگی.

2731
😐پشمام اینا دیگه کی بودن 

خودمم موندم.

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
بعضیا اخلاقاشون بده کلا ، سخت نگیر  من با خواهر زاده هام و یکی از برادرزاده هام فاصله سنیمون ک ...

اره درست میگین از اوناس که کلا تلخهههه

و چقدر خوبه شما خوبیشونو میخواید مثل عمه ی من گوشت تلخ نیستین🤗

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊