2752
2734
عنوان

چرا بعضی عمه ها اینقدر بدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 36 پست
عمه همیشه حسادت مادرتو می‌کنه پس تو هم دوست نداره البته برای همه اینجوری نیست نیا بگو عمه من فلان و ...

خصوصا اگر دختر باشی 

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من عمه ندارم ولی عمه های بچم هم این حالتی هستن  بچه من حتی نمیدونه اینا عمه هستن

خواهر منم ۶ سالشه  عمه اخریمو با اسم صدا میکنه😂 مامانم بهش میگه بگو عمه مهشید    میگه مهشیییید مگه کیه😐

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
والاه عمه خوبی میخوام بشم هم براش عمه میشم هم خاله

ایول به شما   من خودم عمه نمیشم ولی اگه میشدم برادرزادمو میپرستیدم 😍

وای من که غش میکنم برا برادرزاده هام مهم نیس آدم مناسبتری رو برای معاشرت انتخاب کن عزیزم

خوشبحالش حسابیییی🙂

اخه هم سن وسال تو فامیل ندارم از طرفی میخوام شروع کنم یه رفیق همراه پیدا کردن ولی کم سن ترینشون همین عمم بود که اونم خیلی ..... 

عمه هامن عمه نیست که خیلی عوضین.  خواهرم فوت شده بود ی زنگ نزدن بهم، تازه میگفتن گناهاش ریخت ب ...

وای اینا دیگه یزید بودن😐😐😐😐

من حس میکنم اگه بمیرم عمه اخری خوشحال میشه 

خوشبحالش حسابیییی🙂 اخه هم سن وسال تو فامیل ندارم از طرفی میخوام شروع کنم یه رفیق همراه پیدا کردن و ...

عزیییزم ❤️بابت این چیزا خودتو ناراحت نکنیآ

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
خواهر منم ۶ سالشه  عمه اخریمو با اسم صدا میکنه😂 مامانم بهش میگه بگو عمه مهشید    میگ ...

بچه من حتی اسمش هم نمیدونه

فقطدخترعمشو میشناسه 

مبگه مامان فلانی😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

فکر کردم شما برادرزاده منی تاپیک زدی  

میخوای بهت علت بگم؟برای من که اینطور بود از ی جا به بعد مجبور شدم تغییر رفتار بدم.

زن داداشم به شدت تو زندگیم دخالت و موذی گری میکرد.

بچه اش رو راه به راه میفرستاد خونه ما شب هم میموند بدون اینکه مراعات شوهر منو بکنن.

من هروقت مهمون داشتم سر ظهر سر و کله برادرزاده ام پیدا میشد بدون اینکه در نظر بگیره من اندازه مهمون غذا درست کردم (ماشاالله پر خوراکم هست) یا حتی مهمون نداشتیم بی خبر میومد بارها من خودم غذا نخوردم که اون بخوره.

بعد کوچیکترین رفتارهای ما رو میرفت گزارش میداد و همونا باعث دخالت بیشتر میشد تازه خیلییییی هم زود بهش برمیخوره (مخصوصا اگه بحث شکم وسط باشه)

خودشو با بچه من که کوچولوعه مقایسه میکرد.

کلا توقعشون زیاد بود.

بی احازه میرفت سر یخچال من اصلا اینکارو نمیپسندم 

خودم خیلی مراعات دیگرانو میکنم با اینکه دو تا بچه کوچیک دارم یک بار زحمتشون ندادم بچه ام رو بسپرم بهشون خودم برم پی گردش تفریح یا دکتر و آرایشگاه به خودم و شوهرم سختی میدم ولی راضی نیستم دیگرانو تو زحمت بندازم توقع دارم بقیه هم یکم مراعات منو بکنن.

منم مجبور شدم تغییر رفتار بدم الان اون دوتا خواهر دیگه ام از نظرشون عمه های خوبین ولی مطمئنم اونا هم اگه راه دور نبودن مجبور میشدن تغییر رفتار بدن

2706