2733
2734

از زیبایی خودم در حیرت بودم همش حس میکردم از من خوشگلتر نیست

الان که دوربین میگیرم جلو صورتم یا تو آینه میرم تنها توصیفی که میتونم از قیافم بکنم آلت تناسلی خر هست. 

نمیدونم اونموقع توهم داشتم یا الان واقعا زشتول شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.‌‌‌‌‌‌‌                                                باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌

منم قبلا بنظرم خیلی زیبا بودم چشمام کلا یه برق خاصی همیشه داشت.یعنی امکان نداشت من برم بیرون و دقیقا همون لحظه خواستگار واسم پیدانشه.اینایی که میگم مثلا واسه ۵سال پیش که ۲۳ ۲۴ سالم بوده.اصلا یهو انگار من ده سال پرت شدم به جلو.

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706