2733
2734
عنوان

از انجام چه کاری پشیمونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 25 پست
من خودم از دانشگاه خوشم نمیاد ولی چون وقتی به بقیه میگم با این سنم دیپلم دارم یه طوری نگاهم میکنن می ...

اگه یه حرفه دیگه ای رو دنبال میکنی و میدونی توش موفقی الکی نرو وقتتو تلف کن همین حرف مردم ادمو بدبخت میکنه

اگه خب حرفه ای نداری حسابداری نسبتا کار براش زیاده برو با تلاش زیاد و حرفه ای شدن میتونی کار پیدا کنی

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه یه حرفه دیگه ای رو دنبال میکنی و میدونی توش موفقی الکی نرو وقتتو تلف کن همین حرف مردم ادمو بدبخت ...

من ارایشگری بلدم ادامشم میدم ولی دلم واسه درس خوندن تنگ هم شده

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731
همون ارایشگریو ادامه بده دوره های زیاد بگذرون صد شرف درس داره هعی من بدجور زندگیمو باختم

تو اگر بدونی من چقدر گند زدم به خودت اینو نمیگی

کارشناسی ارشد داری 

ارایشگریم دید عموم جامعه بهش خوب نیست 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
تو اگر بدونی من چقدر گند زدم به خودت اینو نمیگی کارشناسی ارشد داری  ارایشگریم دید عموم جامعه ...

با خانوادم نمیسازم و نمیتونم مستقل شم چون دو هزار پولم ندارم همش میگم اگه دلیرستان موسیقی رو ادامه میدادم ول نمیکردم الان استاد بودم الان پول داشتم

با مدرک ارشد الانم ب عنوان منشیم قبولم نمیکنن چون توانایی لاس زدنم ندارم😑😑😑

با خانوادم نمیسازم و نمیتونم مستقل شم چون دو هزار پولم ندارم همش میگم اگه دلیرستان موسیقی رو ادامه م ...

ازمون استخدامی نمیتونی شرکت کنی؟

ببین توی تلگرام دوره اموزش همه چی هست یا توی یوتیوب یعنی اموزش رو میتونی رایگان دریافت کنی ولی مثلا یه رشته مثل کاشت مژه نیاز به خرید وسیله هم داره.

من بهت پیشنهاد میکنم از تو یوتیوب و تلگرام کوتاهی مو رو یاد بگیری چون فقط یه قیچی لازم داره همین با یه پیشبند

بعد روی دو سه تا از دوستات مدل میزنی

عکس میگیری به عنوان نمونه کار

میری تو ارایشگاه ها کار میکنی 

2740
دوره کوتاهی مو چقدره هزینش؟

نمیدونم والا،ولی اگر میخوای هزینه کنی میکاپ یاد بگیر

همهه جا اموزشش هست ولی هزینه موادش حداقل ۵ تومن میشه

هر ارایشگاهیم بری میکاپ ارتیست میخوان

من خودمم دارم پول جمع میکنم تا وسیله هاش رو بخرم 

نمیدونم والا،ولی اگر میخوای هزینه کنی میکاپ یاد بگیر همهه جا اموزشش هست ولی هزینه موادش حداقل ۵ توم ...

ب کوتاهی و ابرو بیشتر علاقه دارم برا میکاپ سختمه حس میکنم دستم میلرزه خط چشم طرفو زیکزاک میکشم😂😂

ب کوتاهی و ابرو بیشتر علاقه دارم برا میکاپ سختمه حس میکنم دستم میلرزه خط چشم طرفو زیکزاک میکشم😂😂

اره کوتاهی و ابرو همش سوده ولی میکاپ همش باید وسیله بخری

همشونم گرونن