2733
2734
عنوان

اونیکه بهت چندبار فرصت میده رمز گوشیته نه من😅

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان این گند زدنه؟من اینجوری بودم رو ابرا بودم😂😂😂زیست ۱۵درصد فیزیک ۸ شیمی ۱۵درصد زدم ولی دوتاش در ...

نه بابا مال تو هم که خیلی خوبه میگن شیمیش سخت بود ترازت رو میاره بالا .من امسال سال اوله که پشت کنکور موندم سال پیش تجربی بودم درصدام اینا بود : ریاضی ۱۰ فیزیک ۱۸ شیمی ۱۶ زیست ۹ زمین ۱۳ ترازم شدم ۶۹۰۰ ( همینم خدا کمکم کرد وگرنه چیزی بارم نبود ) البته داداشم کنکور دی رو که دیده بود کلا ناامید شده بود از ما ( ریاضی ۱۱ فیزیک ۱۰ شیمی ۶ زیست ۵ زمین ۰ )  باور کن خوبه فقط تلاش کن برای نهایت حدییی میگمااااا کنکور واقعا زیاد تاثیر نداره امسال میگن بیشتر روی نهایی می‌ره 🌸آخه برای ما ریاضیش آسون بود فیزیک هم خودم موندم ۷ زدم یا ۱۰ یعنی نمی‌دونم ی سوالش رو جواب دادم یا نه ... ماله من فیزیک ی جا تبدیل واحد نکردم ی جا هم صورت سوال درست نخوندم ی جا هم به جای 2d نوشتم d .. دارم آتیش میگیرم . کااااملاااا درکت میکنم . نمی‌دونم واقعا میگن رشته ریاضی مثل سال 98 بود درصورتی که ریاضیش فقط آسون بود والا بقیش مثل سال پیش بود . میترسم تراز خوبی نیازم 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
نه بابا مال تو هم که خیلی خوبه میگن شیمیش سخت بود ترازت رو میاره بالا .من امسال سال اوله که پشت کنکو ...

استرس نگیر(میخام طولانی جوابتو بدم حرف دارم ولی حال تایپ ندارم)کاش ویس میشد تنبلم خودتی🚶

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
استرس نگیر(میخام طولانی جوابتو بدم حرف دارم ولی حال تایپ ندارم)کاش ویس میشد تنبلم خودتی🚶

همچنین 🌸. بابا زندگی دو روزه ها . فقط دلم میخواد زندگی ارومی داشته باشم مثل الان دلم میخواد اگه خدا بخواد دور هم بودنامون حفظ شه . نه بابا تنبل چیه منم خیلی اوقات توی نی نی سایت توی همین فکر میرم که کاش ویس میشد گرفت 🤣👌🏻

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2740
همچنین 🌸. بابا زندگی دو روزه ها . فقط دلم میخواد زندگی ارومی داشته باشم مثل الان دلم میخواد اگه خدا ...

میرم بخابم انرژیم تموم شد فردا میام جوابایی که تو سرمه تایپ میکنم برات

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
هر کی گفته چقد باحال گفته🥹

مهران مدیری سریال هیولا

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️