2733
2734
عنوان

دقت کردین دیگه پولداری هم

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 49 پست
هستم.. بیشتر میخونم.. 

چه جالب👌🏻 فقط ۱۷ تا کامنت گذاشتی... 

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با پول می‌توان... خانه خرید ولی آشیانه نه، رختخواب خرید ولی خواب نه، ساعت خرید ولی زمان نه، می‌ت ...

اوکی اما بدون پول هیشکدوم اینا رو نداری

آشیانه نداری چون پول خرید یا رهن و اجاره نداری

خواب راحت نداری چون فکر قسط و قرض و کرایه خونه و ... نمیذاره

زمانی برای استراحت نداری چون مث اسب باید کار کنی

فرصتی برای کسب دانش نداری  امکانات آموزشی هم همیشه رایگان نیست حداقل اینترنت میخواد

سلامتی نداری چون تغذیه مناسب نداری پول باشگاه نداری اگرم مریض بشی پول دارو و درمان نداری

دقیقا اصن همه زندگیا شبیهه هم شده 

بخدااااا👌

ما تو استانمون ، عروس عمم ته پایین شهره ،یه خونه ۵۰ متری دارن ، بعد برای دخترش آیفون ۱۳ پرو خریدن،بعد رفتن تموم طلاهاونو فروختن برا دخترشون ۲۰۶ بخرن...

بعد اون وقت دخترخاله من بالاشهر میشینه باباش تیلیاردر،یه گوشی سامسونگ مدل های ۶،۷ سال پیش دستشه و ۲۰۷ داره

یعنی اصلا دیگه پولداری اباهتش از بین رفته واقعا😂

2731
اوکی اما بدون پول هیشکدوم اینا رو نداری آشیانه نداری چون پول خرید یا رهن و اجاره نداری  خواب ...

حرفتون کاملا درسته 

منظورم این بود که همه چیز پول نیست ولی صد در صد باید به اندازه کافی که آسایش انسان را فراهم کنه باشه و باید نیازهای اولیه و مهم را تامین کنه 

با دلهای پاکتون برای آرامش قلب خودم و خانوادم یه صلوات مهمونم کنید🌹❤️