2737
2739
عنوان

وقت امتحاناتمه ولی افسردگی شوهرو بچه داری دارم😕

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 17 پست
حق دارید  درس خوندن به محیط آروم نیاز داره  منم از جزئیات زندگیتون خبر ندارم ، از پسش برم ...

وای همه چی عین یه کابوسه الان باید کلی درس و کنفرانس برا هفته بعد اماده کنم ولی براچندم امروز کلی تمیزکاری کردم و علی الرقم کمردرد کلی لباس شستم

وای همه چی عین یه کابوسه الان باید کلی درس و کنفرانس برا هفته بعد اماده کنم ولی براچندم امروز کلی تم ...

زن باید بفرستیشون بیرون.ناهار رو بده.یکم اب وخوراکی بزار براشون بغرستشون ببرن پارک.مهدکوذک زدی,برن بیرون عادت میکنن.این تنها راهته.روزی دوسه ساعت باید برن بیرون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای همه چی عین یه کابوسه الان باید کلی درس و کنفرانس برا هفته بعد اماده کنم ولی براچندم امروز کلی تم ...

با همسرتون صحبت کنید و ازشون بخواهید تو این ایام که خونه هستن همراهیتون کنن ، شما هم سعی نکنید همه کار ها رو خودتون انجام بدید ، به نظرم درست نیست 

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋