2733
2739
عنوان

چرا حس ششمی جواب من نمیده 😭بیا عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 38 پست
باور میشه حسم به تو خیلی خوبه خیلی خوب 🙂حس میکنم خیلی خوشبخت میشی بخدا 

ا ن شا ءالله 

خیلی سرکوفت میخورم که شوهر نکردی 

خواستگار نداری 

به خدا برا یه دختر بدتر از سرکوفت چیزی نیست دیگه 

عزیز شغلش چی هست؟ 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
ن من ۹۰ درصد مواقع حسم درسته به خاطر شوهرم گفتم نامزد میکنی ۲ ماه بعد عقد ش بود 

عزیزم میگم حسش بهم چیه چیکارش کنم با دلم ک گیره پیشش🥺💔😓

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن من ۹۰ درصد مواقع حسم درسته به خاطر شوهرم گفتم نامزد میکنی ۲ ماه بعد عقد ش بود 

لطفا منم بگو خیلی گیرم معدل خردادماه چند میشه معدل دوستام از من خیلی بالاترمیاد؟؟سال بعد چی قبول میشم

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
2731
چند سالی مجرد می مونی فعلا همسر آیندت خیلی موفقه 

قبول میشم اونیکه میخوام امسال؟

دوستم داره؟

ای آنکه دوستت دارم اما ندارمت جایت همیشه در دل من درد میکند 🥲🥲🥲💔
چشم و ابرو مشکی و قد بلند.. خانواده دار و شغلشم حس میکنم حسابدار باید باشه 

سلام عزیزم میشه بگی من کی چه روزی ازدواج میکنم زمانشو بهم میگی و اینکه کجا و چطور باهاش اشنا میشم 

شغلش چیه  مشخصات ظاهریش و اسمش چیه  

توروخدا اگه حست درسته حتما بهم بگو

میرسد روزی که ماهم ساز خود را میزنیم 💫                               دختر تیرماهی 🎂 پرسپولیسی ❤  رزمی کار 🏆 دانشجوی حقوق 🎓📚
باور میشه حسم به تو خیلی خوبه خیلی خوب 🙂حس میکنم خیلی خوشبخت میشی بخدا 

گلم میشه جواب منم بدی

کی نامزدمیکنم

اشنایاغریبه، اختلاف سنیمون، شهرخودمون یایه شهردیگه؟! 

مشخصات چیزی ازش میگی؟! 

@خانمخوشگله  

سلام عزیزم یک لطف میکنید بهم بگید چه موقع ا ن شا الله ازدواج میکنم شغلش چی هست وکجا باهاش آشنا میشم 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
2738
اره عزیزم

توروخدا جواب منم بده اتفاقی ک ذهنم درگبرشه واقعا چیزی شده یا الکی حساس شدم

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂