2733
2734
عنوان

چرا حس ششمی جواب من نمیده 😭بیا عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 38 پست
عزیزم من فعلا قصد ازدواج ندارم منطورم آینده بود،چه زمانی و با چه کسی با چه مشخصات ظاهری و شغلی استفا ...

چشم و ابرو مشکی و قد بلند.. خانواده دار و شغلشم حس میکنم حسابدار باید باشه 

کسی که هاله نا امیدی داره  جذب پایینی داره تو اگه واقعا خودتو دوست داشته باشی باید اینو بنویسی ...

سلام عزیزم حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا هدفش همونی بود که بهش گفتم؟زمان ازدواج،مشخصات طاهری و شغل کسی که در نهایت با آن ازدواج می کنم چیه؟مرسی عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن من ۹۰ درصد مواقع حسم درسته به خاطر شوهرم گفتم نامزد میکنی ۲ ماه بعد عقد ش بود 

عزيزم کجا باهاش آشنا میشم 

شهر خودم هست یا شهر دیگه 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
شهر خدتون نیست .. از طریق یکی از اشناهاتون ک واسطه میشه 

عزيزم وضع مالی اش چطور هست 

من دختر ها ی اقوام مون خیلی شوهر های خوب پولدار ی کردن به اصطلاح خودمون خیلی پیشونییشون سفید هست وکلی طلا دارن 

ومن اصلا خواستگار ندارم خیلی ناراحتم 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
چندسالی ازدواج نمی‌بینم واست عزیزم ۳/۴ سال ازدواجتون سنتی نیست 

عزیزم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟برادرم چه زمانی ازدواج می کنه؟مرسی عزیزم

عزيزم وضع مالی اش چطور هست  من دختر ها ی اقوام مون خیلی شوهر های خوب پولدار ی کردن به اصطلاح خ ...

باور میشه حسم به تو خیلی خوبه خیلی خوب 🙂حس میکنم خیلی خوشبخت میشی بخدا 

قدش متوسطه پدرش فوت شدن.مادر مهربونیی داره چشامش خماره تعصبی و خانواده دوسته چهره معصومی داره 

واینکه کجا باهاش اشنا میشم

گاهی وقتا سخت ترین کاره دنیا قانع کردن خودته 🙂
2706