2733
2739
عنوان

بنظرتون برم عروسی یا خیر

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 25 پست
خودت همه دلایل رو گفتی تو عنوان  بیخودی این همه را بری با یه بچه کوچیک تنها  همه هم بگن ...

ببین اینا باهم در ارتباطن با شوهرش با ما مادربزرگش ک فوت شد خانواده شوهرم رفتن گفتن انقد محبت میکردن ک حد نداشت من با جاریم رابطه فرق میکرد من تا طلاق گرف حتی شمارشم حذف کردم ولی عیدی دیدم چقدر با اونا صمیمی هست هنوز ولی با من نه انگار این وسط من مقصر بودم من خودمو الکی انداخته بودم وسط فوری قهر کردم

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
ببین حس خودت چی میگه. اینجور مواقع من نمیرم. ولی گاهی پیش میاد که از طرف حس خوب میگیرم و میرم

خب من ی دلم میگه برم چون رابطه من و جاریم مثل دوتا خواهر بود حتی روزی ک طلاق گرفت رفت بمن پیام داد گف بیا باهم بریم بیرون گاهی بیا خونمون حتی ..یعنی اینجوری بگم خجالت میکشم نرم مثلا اگر فقط کارت داده بود میگفتم حالا یکاری کرده نمیرم ولی تا کارت اوردن فوری زنگ زد پیام بمن داد تاکید کرد میگم بی ادبی میشه از ی طرفم میگم شاید یکی دونفر از آشناها بگن نباید نیومده یا نمی‌دونم آنهاهم هستم البته نمی‌دونم مختلته یا جدا 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب من ی دلم میگه برم چون رابطه من و جاریم مثل دوتا خواهر بود حتی روزی ک طلاق گرفت رفت بمن پیام داد گ ...

تنها

نه نرید بهتره.

میشه دلیلتونم بگید ممنون گلم

بقیه متن هم ک گزاشتم خوندید؟ گفتم ک باهم در ارتباطن و برا فوت مادربزرگش رفتن و فلان

2731
خب من ی دلم میگه برم چون رابطه من و جاریم مثل دوتا خواهر بود حتی روزی ک طلاق گرفت رفت بمن پیام داد گ ...

پس برو. خوش میگذره عروسی خوبه. شادیه.جاریت هم میاد کنارت از قدیم حرف میزنین حالت خوب میشه.

گور سر بقیه. هر چی میخوان بگن

ببین یه دلیلم این بود که عروسیم نیومده بود دلیل بعدی کاملا بستگی به برخورد همسرتون و نادرشوهرتون با ...

همسرم نظرش هست اونا اوایل ک بالاخره خیلی ناراحت و قهر و فلان بودن یعنی مادرشوهرم قهر بود باهاش ولی رفته رفته بهتر شدن و الان مشکلی ندارن یعنی حالا ب ظاهر باطنن نمی‌دونم 

پس برو. خوش میگذره عروسی خوبه. شادیه.جاریت هم میاد کنارت از قدیم حرف میزنین حالت خوب میشه. گور سر ب ...

خب من برم پیش کی بشینم انگار جو برام خیلی سنگینه

اون‌چه حوصله ای داره میخواد خانواده شوهر سابق رو ببینه!!!

همینو بگو😅😅😅ماروهم زا ب راه کرد

2738
یه گوشه با دخترت بشین. برا چی سنگین باشه؟

خب همه اونجا با اشناهاشون سر میز نشستن من برم کنار کی بشینم میترسم وقتی برم همه میزها در باشه شاید کسی دوست نداشته باشه من برم سر میزش بشینم