2733
2739
عنوان

امان از اونایی که این وضعیت ۳ تا ۴ بچه میارید آه

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 89 پست
صلاح مملکت خویش را خسروان دانند لازم نیست واسه هررررررررررررر چیز مردم نظر بدیم

تو الان یکی بخواد خودشو به چاه بندازه میگی اشکال نداره بزار خودش تصمیم بگیر ا

خیلی وقته مردم فقط وانمود میکنم زندم🤌🤌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورم اکثریت بود حتی آمار خودکشی هم در مناطق محروم از امکانات بیشتره از نظر شما فرزند نوجوان یه خ ...

آره من دیدم کسی ضمانت نکرده بود بیارنش بیرون از زندان دنبال پدرم فرستاده بود خیلی هم پولدار بودن

اکثریت اونایی که گرفتار اعتیاد میشن هم از سطح مالی بالایین اتفاقا 

درکل بگم همه اینا به تربيت و صد البته سلامت روان اون شخص بستگی داره 

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
حیف تاپیکت بسته شد از اینجا به همون خانم که میگفت به شما ربطی نداره باید بگم اون بچه اگه باهر خلل وم ...

چه ربطی به چند فرزندی داره این‌موضوعی که گفتید؟

موضوع تربیت درست یه بحثه اینی که الان بحثش بازه یه موضوع دیگست

جوامع غربی با اونهمه رذائل اخلاقی که دارن همه رو آوردن به چند فرزندی خیلی‌هاشون الان ده یازده تا بچه میارن

بعد ما که ایرانی هستیم و مسلمون به فکر اینیم که بقیه رو منصرف کنیم از بچه زیاد آوردن!!

2731
شغل وکنکور چی به ماهم ضربه وارد میشه

آها چون به شما امکان داره ضربه وارد بشه از لحاظ کنکور و کار بقیه بچه کم بیارن؟ شما درست رو با برنامه و دزست بخون کنکور قبول شی  کاری هم به جمعیت نداشته باش

تنها تنهایی است که تنهایت نمیگذارد
چه ربطی به چند فرزندی داره این‌موضوعی که گفتید؟ موضوع تربیت درست یه بحثه اینی که الان بحثش بازه یه ...

قطعا ربط داره ،چجور جاهای دیگه کشورهای غربی گزینه خوبی برای مثال زدن نیستن اینجا هست ؟شما هم  شرایطم دوطرف  بسنجی بد نیست ،مگه هر کی مسلمون باید کلی بچه بیاره ؟

چاه فقط فرزند آوردن هست؟ همین بی حجابی چاه نیست؟ پس چرا جلوشو میگیرن اعتراض میکنین میخوایم آزاد باشیم؟ آزادی فقط برا شما و امثال شمایه؟

تنها تنهایی است که تنهایت نمیگذارد
قطعا ربط داره ،چجور جاهای دیگه کشورهای غربی گزینه خوبی برای مثال زدن نیستن اینجا هست ؟شما هم  ش ...

من غرب رو مثال زدم چون خود غربیا سالها برای ما تبلیغ کردن‌که فرزند کمتر زندگی بهتر و به جای بچه سگ و گربه نگه دارید و ما فکر‌کردیم خودشون هم همین فکرو دارن ولی زهی خیال باطل ... مسلمان بودن ملاک خوب بودن افراد نیست قطعا مسلمان بد هم‌داریم خوب هم‌داریم

اما هر چی‌جمعیت یک قومیت بیشتر باشه قدرت اثر گذاریش بیشتر میشه 

در مورد تربیت خوب و بد میتونیم کلی حرف بزنیم

ولی بحث فرزند آوری جدای از این چیزاست 

جمعیت زیاد و جوان یک کشور سرمایه اون به حساب میاد

منو قبول ندارید برید خودتون تحقیق کنید 

2738
نمیگم فقیرا بچه نیارن پولدارا بیارن میگم اونایی وضع مالی شون خوب نیس بهتر ۱ بچه یا فوقش ۲ چرا ۳ ؟

اینو که هرکس خودش تصمیم میگیره برای زندگیش ولی شما تصور کن پدر و مادرتون خواهر و برادر نداشتن شما خودتم تک فرزند باشی بقیه اطرافیان دوستاتم به همین صورت🤔

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو

الان منی که قرار سه تا بچه داشته باشم دارم میرم داخل چاه؟

فکر نمیکنی بیش از حد داری جوش میزنی؟

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
آها چون به شما امکان داره ضربه وارد بشه از لحاظ کنکور و کار بقیه بچه کم بیارن؟ شما درست رو با برنامه ...

چی میگی خواهر

؟

چاه فقط فرزند آوردن هست؟ همین بی حجابی چاه نیست؟ پس چرا جلوشو میگیرن اعتراض میکنین میخوایم آزاد باشی ...

چرا چرت میگی

من حجاب دارم بیرون لباس هام هم پوشیدس حیف فقط قضاوت بلدید

واقعا دلتون سیاه

همه رو مثل خودتون میبینید

اینو که هرکس خودش تصمیم میگیره برای زندگیش ولی شما تصور کن پدر و مادرتون خواهر و برادر نداشتن شما خو ...

چقدر عالی بود

از نظر من

الان منی که قرار سه تا بچه داشته باشم دارم میرم داخل چاه؟ فکر نمیکنی بیش از حد داری جوش میزنی؟

نمیگم میری چاه

میگم پول وروحی روانی ملاک اول ۳ تا بچه

درکت میکنم. سختی کنکور و شرایطی که داری و احتمالا ربط به خانواده خودت داره اذیتت کرده. اما من فکر میکنم خانواده ای که دستشون به دهنشون میرسه و تحصیل کرده و آگاهن بد نیست اتفاقاً بیشتر بچه بیارن اونایی که خانواده و روان سالم دارن بیشتر بشن. الان کلی تک فرزند و کم جمعیت میبینیم که بچه های لوس و غیرقابل تحمل دارن تربیت میکنن. چه بسا اون تعداد بالاها سلامت روانشون بهتر باشه. خانواده باید توان مالی و امکانات رو در نظر بگیره ولی تعداد کم مثل یکی هم معضله

2706