2752
2734
عنوان

امان از اونایی که این وضعیت ۳ تا ۴ بچه میارید آه

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 89 پست
اینجا یه کاربری بود که سه تا بچه داشت از یه شوهر بیشعور خود خانم هم می‌گفت بچه دوچرخه و لپ‌تاپ و گو ...

منم به خاطر همین

میگم بچه خوبه ولی بسته به پول وقتی پولت کمه روحی داغونی نیار اگه اوردی یکی بیار

خیلی وقته مردم فقط وانمود میکنم زندم🤌🤌
تا وقتی هرکس به خودش اجازه بده تو شخصی ترین تصمیمات مردم نظر بده وضعیتمون داغونه

اگر درباره زندگی یک شخص خاص نظر بده میشه دخالت

اما ایشون داره کلی میگه و کلیتش یک مسئله اجتماعی هست و متاسفانه سازنده اکثر معضلات اجتماعی فرزند خانواده‌هایی هستن که از نظر فرهنگی و مالی ضعیف بودن

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینایی ک کامنت گذاشتن مگه خرج شکمشون رو تو میدی و این حرفا

نمی‌خوانم منع و قضاوت کنم ب خدا ولی خب تو اطرافیان هستن ک خرج بچه ها ک هیچی خرج خود پدر و مادر هم دارن میدن

اینطوری اطرافیان رو هم درگیر بدبختی هاشون میکنن

صلاح مملکت خویش را خسروان دانند

لازم نیست واسه هررررررررررررر چیز مردم نظر بدیم

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
2731
اگر درباره زندگی یک شخص خاص نظر بده میشه دخالت اما ایشون داره کلی میگه و کلیتش یک مسئله اجتماعی هست ...

متاسفانه مردم حرف حق نمیپذیرن

اصلا برید ۲۰ بیارید

امان از روزی بیایید بگید بچم فلان میخواد پول ندارم

چیکار کنم

اگر درباره زندگی یک شخص خاص نظر بده میشه دخالت اما ایشون داره کلی میگه و کلیتش یک مسئله اجتماعی هست ...

من نگفتم دخالت. گفتمدنظر

تعداد بچه های هرکس واقعا یه تصمیم شخصیه که فرد باید با توجه به شرایط زندگیش اون تصمیم رو بگیره. شاید یه خانواده حتی شرایط داشتن یه بچه رو در خودشون احساس نکنن و یه خانواده شرایط داشتن چندتا بچه رو حس کنن

واقعا به خودشون مربوطه

من نگفتم دخالت. گفتمدنظر تعداد بچه های هرکس واقعا یه تصمیم شخصیه که فرد باید با توجه به شرایط زندگی ...

منم همینو میگم

فقط میگم به فکر آینده باشد

کسی که اختلاس سه هزار میلیاردی کرد از خانواده ای به قول خودشون با سطح مالی و اجتماعی بالایی بود 😐😐😒😒😒تز تون اصلا تز جالبی نبود کاش یه نظر رو به همه تعمیم ندیم همه پولدارا با شخصیت نیستن و همینطور برعکسش

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
کسی که اختلاس سه هزار میلیاردی کرد از خانواده ای به قول خودشون با سطح مالی و اجتماعی بالایی بود 😐😐 ...

نمیگم فقیرا بچه نیارن پولدارا بیارن

میگم اونایی وضع مالی شون خوب نیس بهتر ۱ بچه یا فوقش ۲ چرا ۳ ؟

متاسفانه مردم حرف حق نمیپذیرن اصلا برید ۲۰ بیارید امان از روزی بیایید بگید بچم فلان میخواد پول ندا ...

من چندسال پیش یه تمیزکار داشتم که شوهرش اعتیاد داشت و دوتا بچه هم داشتن و من هرروز با داستان‌های بچه‌هام اینو ندارن و اونو ندارن درگیر بودم 

خیلی خانمه رو دوست داشتم و کمکش می‌کردم اما اون زمان من با شرایط خیلی بهتر از اون حتی فکر بچه هم از سرم نمی‌گذشت با وجود اینکه عاشق بچه بودم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
اسی می‌دونی کی میتونی راجب این موضوع نظرتو بگی....وقتی ازدواج کردی .۱۰سال از زندگی متاهلیت گذشته.... ...

نمیدونم

چرا فقط باشه اوکی ۱۰ بچه بیارید ۳ تا کمه جمعیت کم میشه

پول هم میدن زود جمعیت رو باید افزایش بدیم

من چندسال پیش یه تمیزکار داشتم که شوهرش اعتیاد داشت و دوتا بچه هم داشتن و من هرروز با داستان‌های بچه ...

بچه عشق ولی واقعا  یک بچه یا دو بچه بارفاه بهتر از ۳ 

البته باز به پول اخلاق وروح وسلامتی بستگی داره

نمیدونم چرا فقط باشه اوکی ۱۰ بچه بیارید ۳ تا کمه جمعیت کم میشه پول هم میدن زود جمعیت رو باید افزای ...

نه فقط میگم نگاه الانت فرق داره با یه آدم متاهل.اتفاقا من خودم یه بچه دارم...راضی ام به فکر دومی نیستم تا شرایطش جور نباشه...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
کسی که اختلاس سه هزار میلیاردی کرد از خانواده ای به قول خودشون با سطح مالی و اجتماعی بالایی بود 😐😐 ...

منظورم اکثریت بود

حتی آمار خودکشی هم در مناطق محروم از امکانات بیشتره

از نظر شما فرزند نوجوان یه خانواده موفق میره توی پارک کیف مردم رو بزنه؟

2706