2733
2739
عنوان

چقدر نه گفتن براتون سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 26 پست

با اینکه نه گفتن واسم حیلی سخته و خجالتیم ولی اگه خاستش غیر معقول باشه و دوس نداشته باشم نه میگم

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو جوونیم خیلی نه گفتن برام سخت بود .‌آنقدر ضربه خوردم. رو خودم کار کردم .‌ دیگه  گاها لازم باشه محترمانه نه میگم. جوری که طرف ناراحت نشه .‌

بعضی ها بی ادبانه نه میگن

2731

هیچکس اندازه روح و روان خودم برام اهمیت نداره ،اگه موضوعی ناراحتم کنه یا دوست نداشته باشم . به راحتی نه میگم و برام مهم نیست در موردم چه قضاوتی بشه😀.

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤ 

بستگی داره چه کسی باشه

چندماه پیش یک دوستی که برام خیلی عزیز بود ازم کاری رو خواست که برخلاف باورهام بود ولی انجامش دادم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2738
چرا مهمه ولی من کسی ام که دوست دارم همیشه ادمای عزیز زندگیمو راضی نگه دارم😑

این محاله که کسایی که دوستشون داری رو راضی نگه داری پس سعی کن به خودت احترام بزاری که بقیه یاد بگیرن بهت احترام بزارن

مهم نیست کی باشه جوابم 100 درصد نه عه اگه نسبت به کاری حس خوبی نگیرم چون ادما موندگار نیستن ولی اثر اشتباهات روی زندگی ما موندگاره

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم