2733
2739
عنوان

دلم از بی چشم و رویی شوهرم گرفته میخوام این پیامو بهش بدم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 16241 بازدید | 229 پست
حالا میخوام وقتی رفت سره کار این پیامو براش بدم  آدما تو روزای سخت خودشون رو بهت ثابت میکنن ...

اخر پیامت خوب نیست

هر چقد تو موضع ضعف بری اون موضع زورگوییش،بیشتر میشه

مطمین باش اون اروم نمیشه .پس اون قسمتم پاک کرد.هر پیامی اومد نخونده پاک کن

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
عزیزم خوش به حالت جراتش رو داری و از شوهرت نمیترسب. خواهر شوهرای من میخواستن با مادرشان و کلی اقوامش ...

زن وقتی شوهرش پشتش نباشه همه میتونن سبک نگاش کنم...حس بدیه حق داری یادت نره و‌چقدررر بی شخصیت بودن اونا که این حرکت رو زدن ...یه بار آدم باید خودشو نشون بده که از سادگی و مهربونیت سواستفاده نکنن....♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن وقتی شوهرش پشتش نباشه همه میتونن سبک نگاش کنم...حس بدیه حق داری یادت نره و‌چقدررر بی شخصیت بودن ا ...

درسته. من برا اینکه شوهرم آدم بشه کافیه برم قهر. ولی از شانس بدم پدری دارم فقط با مرگش نجات پیدا میکنم. چون هم بداخلاقه و هم بددل و سخت گیر. منم  طاقت بددلی و بداخلاقیش رو ندارم که برم قهر. 

درسته. من برا اینکه شوهرم آدم بشه کافیه برم قهر. ولی از شانس بدم پدری دارم فقط با مرگش نجات پیدا میک ...

ای بابا درک میکنم....اگه تهرانی بیا خونه من یه ماه نمی‌ذارم بری تا حسابی آدم شه....

2742