2733
2734
عنوان

چجوری پای این اقا و خانومشو از خونم ببُرم

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 36 پست
جدی و محکم و با اخم و تخم بگو حتی شوخیشم زشته، لطفا بس کنید. بعد هم پاشو برو از تو جمع، به شوهرت هم ...

بنظرتون بد نمیشه اگ سری بعدی از این چرت و پرتا گفتن پاشم تنهایی از خونشون بزنم بیرون؟ صددرصد شوهرمم میاد دنبالم دیگ. شاید ازم دلخور شه ولی بعد چنروز یادش میره.

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱
بنظرتون بد نمیشه اگ سری بعدی از این چرت و پرتا گفتن پاشم تنهایی از خونشون بزنم بیرون؟ صددرصد شوهرمم ...

اگر تو خونه خودشون بودن گفتن، مثلا شما پاشو برو تو اتاقی یا جای دیگه، محل رو ترک کن چند دقیقه ای خودتو با گوشی سرگرم کن، سکوت کن،  یکم بعدش هم بلند شید بیاید خونه، اینطوری بهتره . چندبار که این رفتار کنی اصطلاحا خاموشی رفتار صورت میگیره دیگه این حرف نمیزنه. اما هرگونه شوخی و متلک و مقابله به مثل و جواب دیگه ممکن روش بیشتر واشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر تو خونه خودشون بودن گفتن، مثلا شما پاشو برو تو اتاقی یا جای دیگه، محل رو ترک کن چند دقیقه ای خود ...

وای این راهو ک خیلی رفتم تقریبا بیشتر مواقع همینکارو میکنم. دنبال یه راهیم ک یهویی و قطعی باشه

2731
مورد اول که گفتم چی، گفتم بگو شوخیشم زشته و ...اینا؟ 

بزار اینجوری بهت بگم. من فعلا هرجوری بهش گفتم اصلا بهم اهمیت نداده. چون شوهرم بهش هیچی نگفته و فقط بمن گفته ک ب حرفاش اهمیت نده. اما اینسری ب زنش پیام دادم اگ نمیخای جمعمون خراب شه شوهرتو توجیح کن. گفت باشه حالا ببینیم واقعا میگه بهش و اون رعایت میکنه یا نه...

بزار اینجوری بهت بگم. من فعلا هرجوری بهش گفتم اصلا بهم اهمیت نداده. چون شوهرم بهش هیچی نگفته و فقط ب ...

اها پس مشکل ازینجاست، اگه یبار شوهرتون هم محکم جواب این آقارو بده خودشو جمع و جور می‌کنه.مطمین باش. 

اون دیگ چیه از اینا ک پیش دعانویس میرن بهشون میگه؟

نه تو گوگل سرچ کن دعای جدایی و دوری میاره برات بخون و فوت کن بهشون و به چیزایی که میخورن تو خونتون و اینا

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه