2752
2734
عنوان

چجوری پای این اقا و خانومشو از خونم ببُرم

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 36 پست
یبار بهش گفتم بد نمیشه زن خودتم دوس پسر داشته باشه ها سه تایی زندگی کنید میگه نه من مردم میتونم اجاز ...

بگو شوهر منم مرد،حق داره زنتو بگیره😐بهش بگو اشغال بی همه چیز گورتو از زندگی من گم کن حرومی

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو تاپیک قبلیمم نوشتم ک ب زنشم خیانت کرده من راضیم نرم خونش ولی شوهرم هیچ جوره راضی نمیشه. حتی بهشون ...

بد پذیرایی کن، میان محل نده ، کم محلی کن ، به مرده سلام نکن 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
2731
کی هست؟ اگه نزدیکتونه قشنگ بهش بگو از این حرفای بی ربط خوشم نمیاد اگه غریبس بی محلی کن  چندب ...

فامیله نمیتونم نسبتشو بگم دیگ خیلی تابلو میشه. خیلی خودمو زدم ب اون راه ولی متاسفانه هی تکرار میکنه. ب زنش اینسری پیام دادم ک ب شوهرت اینجوری بگو وگرنه من دیگ رابطرو قط میکنم حتی خلاف میل فلانی(شوهرم). بعد میگ حالا من بهش میگم ولی اون هیچی تو دلش نی شوخی میکنه باهات!!!

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱

جدی و محکم و با اخم و تخم بگو حتی شوخیشم زشته، لطفا بس کنید. بعد هم پاشو برو از تو جمع، به شوهرت هم بگو همین برخورد رو کنه. وگرنه همینجوری ادامه میده. سرسنگین شید باهاشون ، دیگه نمیان خودشون. ازین آدمهای یاوه گو و بی شخصیت واقعا باید دوری کرد. 

این دفعه اومدن چایی ببر براشون اول تعارف کن،سینی رو برگردون روی &خمای یارو،مردونگیش بسوزه بار اخر بشه از این حرفای مفت میزنه ،تاااا سر کوچه زوزه بکشه از درد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو شوهر منم مرد،حق داره زنتو بگیره😐بهش بگو اشغال بی همه چیز گورتو از زندگی من گم کن حرومی

منم خیلی دوس دارم این حرفارو بزنم بهش. چند جا تو فامیل از حرکاتش گفتم یسریا حقو بمن دادن یسریام گفتن بابا تو دیگ خیلی حساسی. ولی غیرت من قبول نمیکنه

تو تاپیک قبلیمم نوشتم ک ب زنشم خیانت کرده من راضیم نرم خونش ولی شوهرم هیچ جوره راضی نمیشه. حتی بهشون ...

تنها راهش اینه ب شوهرت بگی من از این آدم خوشم نمیاد هیزه چندبار بد نگاه کرده من نمیخوام رفتو آمد کنم مردا رو این چیزا حساسن

باهم میریم بیرون بچرخیم مثلا یهو میگ ب شوهرمن فلانی اونجارو نگا چ خانومایی رد میشن😐😐شوهرمنم نگا نمیکنه. یبار بش گفتم بسته دیگ برگشت گف من و زنم خیلی باهم راحتیم بقیرو تو خیابون به هم نشون میدیم میگیم نگا زنه چ خوشگله نگا ن خوش تیپه. گفتم این حرکات تو خارجم قفله

باهم میریم بیرون بچرخیم مثلا یهو میگ ب شوهرمن فلانی اونجارو نگا چ خانومایی رد میشن😐😐شوهرمنم نگا نم ...

بگو خب شما دوتا خرابین دلیل نمیشه بقیه هم خراب باشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40