2733
2734
عنوان

آبله مرغان

125 بازدید | 22 پست

تروخدا کمکم کنیدپسرم 13 سالشه همه جاش جوش زده مخصوصا لای پاهاش از شدت بی خوابی داره بی هوش میشه ولی هی دو دقیقه که میخوابه سریع پا میشه و میگه بدنم در میکنه و جوشهام میخاره شلوار کردی براش گرفتم بلکه درست بشه ولی وقتی بلند میشه شلوار کردیشو بالا پایین میکنه میترستم جوشها کنده بشن هی میگه قرص بده یکاری کن پشت سرش جوش زده و 3 سانت باد کرده نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید از یکشنبه گرفته و هرروز هم میفرستمش حموم آیا خوبه یا نه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پماد کالامین بگیر و به همه دونه ها بزن

زیادم بهشون بزن دیگه نمیخارن

حموم اره خوبه من روزی ۳_۴ بار میرفتم با آب خالی دوش میگرفتم ،،لیف و شوینده نزن

مواظب خودتونم باشید 

مسکن ساده مث استامینوفن بدید بخوره تا درد نداشته باشه بخوابه

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست
نمی‌دونم خوبه یا نه ولی پماد براش بگیر بزن رو محل جوشا دستم بهش نزنه فقط استراحت کنه  دکترم ...

دکتر بردمش به جوشهاام دست نمیزده ولی لباسشو بالا پایین میکنه

پماد کالامین بگیر و به همه دونه ها بزن زیادم بهشون بزن دیگه نمیخارن حموم اره خوبه من روزی ۳_۴ ب ...

پماد گرفتم ولی دکتر بهم گفت تا وقتی جوشها نترکیدن نزن چون باعث بیشتر شدنش میشه حموم هم روزی 1بار داره میره قرص داره ولی دکتر براش محدودیت گزاشته و وقتی میخوابه اصلا نمیتونه حرکت کنه و مثل مجسمه ماتش میبره میگه رو به پشت میخوابم کمرم خیلی درد میکنه و یه وری هم میخوابه میگه لای پام به هم میخوره و دردش فاجعه باره امروز اصلا نخوابیده نگرانم

پماد گرفتم ولی دکتر بهم گفت تا وقتی جوشها نترکیدن نزن چون باعث بیشتر شدنش میشه حموم هم روزی 1بار دار ...

چ دکتری بوده !!

اگه پمادت کالامین هست همین الان بزن روشون تا خارش نداشته باشن بابا،، اگه نیست برو کالامین بگیر بچه‌ت بتونه بخوابه

جوش ها دیگه زیاد نمیشن بعد از سه روز کم کم خشک میشن خودشون

ی اتاق رو برای پسرت بذار و تشک بنداز و بگو لخت بخوابه زیر پتو

ک لباساش ب جوش ها گیر نکنه

چرا بردم سه شنبه بردمش قرص استامینوفن داده و کرم کالاندولا 

کالاندولا داد؟؟

چ بیشعورهههههه

کالاندولا اصلا براش خارش نیست برای عرق سوزه،التهاب،افتاب سوختگی ،برای نوزادانی ک جای پوشک عرق میکنه

تو رو خدا همین الان برو براش کالامین بگیر بذار بچه ت آروم بگیره

بدون نسخه هم میدن و هیچ ضرری نداره