2737
2739
عنوان

ب نظرتون دجال خرافاته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 29 پست
همین الان اخر الزمانه پس چیه؟ پسرامون شبیه دختر شدن فساد رایجه  مردم ب گناهاشون هم افتخار میکن ...

👌👌👌👌👌👌

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چ اتفاقی 

ظهور

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
2738
یعنی میشه همین زودیا باشه    

قطعا قطعاااااا 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

بنظرم پیشگویی ک راجب رهبر کرده بودن رو ببین اینکه رهبر این انقلاب رو دست امام میرسونه 

نه .هنوزپدرمادرخبرچین نمیکنن که پسرمم نمازمیخونه تاتن ازسرجدابشه

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
انشاالله اون روز رو به زودی ببینیم

ان شالله

زمانشوهیشکی نمیدونه جزخدا

وظیفه مااینه خودمونو آماده کنیم برای ظهورآقا وهرروز فرج آقا رو ازخدابخوایم تابه همه این ظلمها خاتمه بده

خودمونواصلاح کنیم که دیگه زمانی نمونده وخدای نکرده درآخرین لحظه ازگناهامون پشیمون بشیم که فایده ای نداره

دجال موجودی یک چشم  که همه دنبال روی اون هست... ملت هم یک گوشی دستشونه و فقط دنبال همین گوشی ه ...

پس میگفتن تلویزیونه که تا قبل از اینکه گوشی بیاد

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
2706