2733
2734
عنوان

ب نظرتون دجال خرافاته؟

392 بازدید | 29 پست

چند قرن هس میگن اخرالزمانه پس کی میشه آخر الزمان

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین الان اخر الزمانه پس چیه؟ پسرامون شبیه دختر شدن فساد رایجه 

مردم ب گناهاشون هم افتخار میکنن

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
2731

به نظرم خرافات نیس. اما تصوری هم که ازش هست یه هیولای تک چشم اونجوری هم نیست. 

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
همین الان اخر الزمانه پس چیه؟ پسرامون شبیه دختر شدن فساد رایجه  مردم ب گناهاشون هم افتخار میکن ...

من فقط میخام تموم بشه این دنیای کثیف 

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
من فقط میخام تموم بشه این دنیای کثیف 

به زودی اتفاقای خوبی توی دنیا میوفته چرا تموم بشه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
2740
دجال موجودی یک چشم  که همه دنبال روی اون هست... ملت هم یک گوشی دستشونه و فقط دنبال همین گوشی ه ...

فکر کنم چشمش هم همون دوربینه ک برا ما ۴تا

به زودی اتفاقای خوبی توی دنیا میوفته چرا تموم بشه

چ اتفاقی 

مخصوصا شکم پرستی که از علایم ظهور بود

اینو نشنیدم

خواهرم میگفت اون شب ی خانم متشخص ک مشخصه گدا نبوده براخاطر سه تا نون لواش درنونوایی التماس مردمو میکرده ک براش سه تا نون لواش بخرن اما هیچکس نمیخریده.مشخصه ک آخرالزمانه وقتی مردم ما پول خریدن سه تا نون لواش رو ندارن و وقتی رحمی تو دلشون نمونده بهتره دنیا تموم شه

خواهرم میگفت اون شب ی خانم متشخص ک مشخصه گدا نبوده براخاطر سه تا نون لواش درنونوایی التماس مردمو میک ...

به همه داره ظلم میشه🥀