2737
2739
عنوان

مادرشوهر لعنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 40 پست

اسی دقیقا درکت میکنم  خانواده منم اشتباه مشابه شما را کردن خودشون میگن هم پولمون رفت هم آبرومون به خاطر ندونم کاری هر وقت حرفش میشه خودت را به بیخیالی بزن و جواب نده اوضاع را خرابتر نکن نمیخواد جواب بدی با سکوت حل میشه 

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
حالا منم کم کم مث خودشون شدم که شرایط طلاق که دارم ولی حوصله و دردسرشو ندارم واقعیت 

مگه زندگی بچه بازیه تا بگن بالا چشمت ابرو طلاق 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا منم کم کم مث خودشون شدم که شرایط طلاق که دارم ولی حوصله و دردسرشو ندارم واقعیت 

به عمر‌وجوونی آت فکرکن

ارزش نداری با هرکسی عمر نازنین آت رو نابود کنی

آدم بیخود به درد. زندگی نمیخوره ادم دهن بین بچه ننه حرف مفت زن لایق زندگی کردن و از خود گذشتگی نداره

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
اسی دقیقا درکت میکنم  خانواده منم اشتباه مشابه شما را کردن خودشون میگن هم پولمون رفت هم آبرومون ...

مادرم هم میگ که بزرگتره و احترامش واجبه جوابشو نده ولی میبینم که 15ساله سر جاریم منت میذارن

2742
مادرم هم میگ که بزرگتره و احترامش واجبه جوابشو نده ولی میبینم که 15ساله سر جاریم منت میذارن

چه اتفاقی برا جاری افتاده منت بزارن تا ک و ن شون پاره شه بیخیال 

مگه زندگی بچه بازیه تا بگن بالا چشمت ابرو طلاق 

اخه بچه بازی نیس که ولی شوهرم بیش از حد بچع ننه هستش با مادرش زندگی میکنم در جریان همه چیزمون هست یبار با شوهرم ی بحث الکی کردیم که مقصر همسرم بود برادرشوهرم اومد تو هر چی از دهنش بیرون اومد بهم گفت گفت منو همسرم جر بحث ساده کردیم خودمون حلش میکنیم شوهرم بخداوندی خدا میخاست منو بکشه بزور نگه اش داشتم با اینکه تازه عروسی کرده بودم اصن با خودسون نگفتن شابد باردار باشه تا چند روز تو خونه نگه ام داشتن مبادا به خانوادم بگم منم نگفتم ولی پدرم از بندر سنید میخاست طلاقمو بگیره 

باورت میشه باردار بودم برای اینکه مادرش گفت بود من باید کار کنم کار کردم و بچم سقط شد

2740
اخه بچه بازی نیس که ولی شوهرم بیش از حد بچع ننه هستش با مادرش زندگی میکنم در جریان همه چیزمون هست یب ...

خوب پس هر جور صلاح میدونی برا طلاق اقدام کن 

خوب پس هر جور صلاح میدونی برا طلاق اقدام کن 

شرایط طلاق دارم پدر مادر حمایت میکنن حقیقت دلم نمیخاد ببین این ازدواجم از اولش هم اجباری بود الان 20سالمه شوهرم هم خیلی بدی ها داره ولی با خودم میگم دنیا ارزش نداره میشینم و میسازمش الان دو ماه میشه رفتار شوهرم بهتر شده وای نیش کنایه های مادرشوهرم هست منم بچه اول خانواده و نوه هر دو طرف اول بودم کسی بهم نگفته بود بالای چشت ابرویه