2752
2734
عنوان

بدنسازی افراد لاغر

89 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من کلا استخون بندی ظریفی دارم خیلی هم لاغرم، اگر برم بدنسازی با توجه به این که نیازی به چربی سوزی نیست و یکمی حالا کارم سبک تر می‌شه(منظور نیازی نیست لاغر کنم)و فقط عضله سازی و فرم دهی دارم

چند وقت طول می‌کشه به اندام خیلی عالی برسم؟

شما بعد حدود 2 ماه یا 3 ماه اولین تغییرات و میبینی

بستگی به تلاش خودت و مدل بدنتم داره

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
شما بعد حدود 2 ماه یا 3 ماه اولین تغییرات و میبینی بستگی به تلاش خودت و مدل بدنتم داره

دیگه حداکثرش چه قدر طول می‌کشه به اندام خیلی خفن برسم؟۱ سال؟ ۲ سال؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تا جایی که من فهمیدم اقایون خیلی زودتر عضله میسازن و ما خانما دیرتر مثلا اکه یه مرد با شرایط برابر ...

می‌تونیم به مربی بگیم برنامه‌ای بده خیلی عضله‌ای و مردونه نشیم؟فقط فرم بگیریم

دیگه حداکثرش چه قدر طول می‌کشه به اندام خیلی خفن برسم؟۱ سال؟ ۲ سال؟

همون یه سال اول فک کنم به حالت ایده ال برسی

چونکه گفتی نیاز به چربی سوزی نداری

ولی خب مثلا سال دوم قطعا پرفکت تری

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
همون یه سال اول فک کنم به حالت ایده ال برسی چونکه گفتی نیاز به چربی سوزی نداری ولی خب مثلا سال دوم ...

خب من خیلی لاغرم می‌ترسم برم بدتر بشم از طرفی همه میگن اتفاقا بری خوش فرم می‌شی

چون دیگه عملا راهی برای فرم دهی جز ورزش نیست(مگر جراحی)

بخوای باورزش بدنت فرم بگیره به قول خودت خیلی عالی بشی باید زیر نظر مربی حرفه ای به صورت خصوصی کار کنی و مکمل مصرف کنی 

می‌تونیم به مربی بگیم برنامه‌ای بده خیلی عضله‌ای و مردونه نشیم؟فقط فرم بگیریم

بدون مصرف مکمل و پودر اصلا اونطوری نمیشی

خصوصا اگه لاغر هستی

بهترین حالتش اینه که ورزیده و سفت میشه بدنت و تو قسمتهای مختلف مثل بازو و ران خوش فرم میشه

تو اینستا سرچ بزن

به غیر از اینایی که حرفه ای هستن و واسه مسابقات کلی مکمل و دارو مصرف میکنن بقیه اینطوری نیست که عضلانی بشن به اون صورت

خب من خیلی لاغرم می‌ترسم برم بدتر بشم از طرفی همه میگن اتفاقا بری خوش فرم می‌شی

نه اصلا

باید حجم دهی کار کنی

همراه با تغذیه عالی

پرفکت میشی

بخوای باورزش بدنت فرم بگیره به قول خودت خیلی عالی بشی باید زیر نظر مربی حرفه ای به صورت خصوصی کار کن ...

نمی‌خوام شبیه ورزشکارا بشم یا مثلا خیلی دیگه خفن. در حدی که رو فرم بیام اوکیم

بدون مصرف مکمل و پودر اصلا اونطوری نمیشی خصوصا اگه لاغر هستی بهترین حالتش اینه که ورزیده و سفت میش ...

نمی‌دونم والا دوستمو دیدم قسمت پا و ران و باسن و دستاش خیلی خوش فرم شده حالا نمی‌دونم مکمل هم مصرف داشته یا نه. این مکمل و پودر ضرر ندارن؟