2733
2734
عنوان

دهه هشتادیا دستا بالا😎

| مشاهده متن کامل بحث + 14799 بازدید | 891 پست
توخری.من راجب کردااصلادیدبدی نداشتم من لرم وکردارودوست داشتم توی احمق بع جای اینکه ازیک ترک که دشم ...

گاو و احمق تویی و هرکسی شبیه تو فکر میکنه 

خنگ گول مجازی رو خوردی

ترک دشمن ما کوردا نبوده و نیست

ما مفلوک نیستیم تا ابد هم سربلندیم هرجا باشیم بیخود میکنی خودتو با کوردا یکی میکنی

کوردام دوس داشتن تورو نخواستن

هری

اصن از ترس شبا خوابم نمیبرد  اره الانم میبرمش پارک دوست پیدا کرده تلویزیون میبینه بعضی روزام ک ...

عادیه

ماها هم تقریبا همین بودیم

مادرمون تو خونه کوردی صحبت میکرد یهو رفتیم مدرسه خیلی کم متوجه میشدیم اونم بخاطر خونواده پدرم که فارس زبونن 

کم کم یاد گرفتیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گاو و احمق تویی و هرکسی شبیه تو فکر میکنه  خنگ گول مجازی رو خوردی ترک دشمن ما کوردا نبوده و ن ...

افرین دنبال یه جواب دندان شکن بودم

مثل دروغی که بافتن اره ناحیه کورد نشین ایران و عراق و ترکیه یه کشوری جدا بودن اخه ابلها از کجاشون در میکنن خدادونه

2728
گاو و احمق تویی و هرکسی شبیه تو فکر میکنه  خنگ گول مجازی رو خوردی ترک دشمن ما کوردا نبوده و ن ...

توی تجزیه طلب کدوم خری???هیچ عددی نیستیدمشتی خودشیفته حقیر.بزرگترین قوم ایران قوم اصیل لره نه آشغالای تجزیه طلبی مثل تووترک های نجس 

توی تجزیه طلب کدوم خری???هیچ عددی نیستیدمشتی خودشیفته حقیر.بزرگترین قوم ایران قوم اصیل لره نه آشغالا ...

حیف لر ها که شما هم شهریشونید

لرا خیلی خوبن

ولی نمیدونم چرا شما بینشون اینقدر کثیفی نجس بچووو برااان کرهههه