2733
2734
عنوان

دهه هشتادیا دستا بالا😎

| مشاهده متن کامل بحث + 14803 بازدید | 891 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ماها هموناییم که هرچی مغز پوسیده شماها بودو زیر پامون له کردیم اینده جامعه ما هستیم حالا بسوزید🤣

دقیقا چقدر یه ادم میتونه مریض باشه ها اعصابم ریخت بهم

راستی ببخشید این وسط پارازیت میپرونم موفق شدید اخر پسرتون رو وادار کنید که فارسی صحبت کنه؟

2731
یبار عروسی ماها بیا جشنای ماها بیاتعریف ما از غیرت و مردونگی با مال امثال تو مغز گندیده اسمون و زمی ...

توخری.من راجب کردااصلادیدبدی نداشتم

من لرم وکردارودوست داشتم

توی احمق بع جای اینکه ازیک ترک که دشمن تووامثال قوم توهست

احمق اگرتوبیکاری اگرکردستان ولرستان شاخص فلاکته مقصرش استثمارترک هاست بعدتوی گاو ازاین دفاع میکنی

اره چقدر کلنجار میرفتید باهاش ای جانم خداروشکر حالا مهد یا مدرسه بره از بچه ها یاد میگیره وقتی ببین ...

اصن از ترس شبا خوابم نمیبرد 

اره الانم میبرمش پارک دوست پیدا کرده تلویزیون میبینه بعضی روزام کامل فارسی حرف میزنم باهاش

ولی همچنان کوردیم قاتی میکنه وسط فارسیا😂

توخری.من راجب کردااصلادیدبدی نداشتم من لرم وکردارودوست داشتم توی احمق بع جای اینکه ازیک ترک که دشم ...

شما احمق ترید

شما کاری کردید که دید همه و افراد نسبت به کوردا بد شه

شما حتی اگه دختری همسن ما ها هم داشته باشید

به اونم بد گفتید

به تمام دخترا

شما از کجا میدونید ما چجوریم

اینو بدونید جواب دلشکستن رو بدجور پس خواهید داد

چون به همه توهین کردید

چه بسا یه دهه هشتادی از یه دهه پنجاهیی  به زن یا مردش تعهد بیشتری داشته باشه

واسلام