2733
2739
عنوان

پیام بزارین امشب براتون دعا و جوشن کبیر و ... بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خواهش میکنم برا مشکل بی پولی شدید ما دعا کنید توروخدا مجبور نشم دست به گناه بزنم دعا کنید خدا یه ...

قربونت برم اینم یه امتحانه صبور باش و از خودش کمک بخواه

نرو سمت این چیزا 

تو که دلت انقدر پاکه حیفه حتی حرفشو بزنی 

همه مشکل داریم، یه بار اینطوری مشکلت حل شد . سری بعد چی؟ما خدا رو داریم کسی که نیرومندترین قدرت زمین و زمانه ، همه چیز به خواست اونه 

ان شاءالله انقدر برکت بیاد تو زندگیت که خودت به بقیه کمک کنی❤

نماز استغفار خیلییییی تعریفشو شنیدم برا رزق و روزی اگه تونستی بخون ۳ دقیقه وقت میبره فقط

امشب قراره اونم بخونم ، به یادت هستم

2740
زندگیم داره میپاشه ،مهریمم نمیده ،بچمم نمیده ،چقد ب خدا التماس کردم چقد ذجه زدم تا صبح ،چقد حضرت مهد ...

قربون دلت برم ، این چه حرفیه. ناامید نباش عزیزم 

امیدت فقط به خودش باشه. شما که دلت انقدر مهربونه و به یادش هستی مگه میشه بهت نگاه نکنه. 

بسپار به خودش. مگه نیرویی قوی تر از خدا هم وجود داره ؟ همین که الان داریم نفس میکشیم هم به خواست اونه...

ان شاءالله بهترین هارو برات رقم میزنه. اون بهتر از من و تو از اینده خبر داره و خیر و شر خواسته هامون رو میدونه 

ان شاءالله دلت مهربونت پر از ارامش بشه. من و تو هنوز به ته خط نرسیدیما . خدارو داریم عزیزم ...تنها کسیه که علاوه بر این که دردو دلمون رو میشنوه کمکمون هم میکنه ❤

کاری جز دعا از دست من برنمیاد اما اون چرا...بازم باهاش حرف بزن 

اولیاء و شهدا رو واسطه کن 

قربون دلت برم ، این چه حرفیه. ناامید نباش عزیزم  امیدت فقط به خودش باشه. شما که دلت انقدر مهرب ...

دو ماهه دارم نماز شب میخونم منتی سرش نیس ،ولی دستامو خالی گذاشت دست گداییمو رد کرد در خونه خدا نرم در خونه کی برم ،در خونه اقاجانم مهدی نرم پس کجا برم منو از در خونه برگردوند ،چقد پسرم دستای کوچولو شو گرفت سمتش با زبون کودکانه براش توحید خوند کوثر خوند ،میترسم کفر بگم ولی اخ که دلم هزار تیکه اس ،جیگرم خونه