2733
2739
عنوان

پیام بزارین امشب براتون دعا و جوشن کبیر و ... بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 58 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

التماس دعا رویام 

انشاللله همه حاجت روا بشیم امشب

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731

زندگیم داره میپاشه ،مهریمم نمیده ،بچمم نمیده ،چقد ب خدا التماس کردم چقد ذجه زدم تا صبح ،چقد حضرت مهدی رو واسطه کردم ،من بریدم ،بدون پسرم میمیرم ،شاغلم نیستم ،ب خدا بگو اگه هست نگام کنه ب پسرم نگا کنه منو نمیبینه ،یه عمره ندیده ،بگو اگه پسرم پیشم نباشه دیگه قبولش ندارم بگو اگه بهم نگاه نکنه کافر میشم میدونم محتاجم نیست ولی بگو دلمو بدجور شکسته 

اللهم عجل ولیک الفرج الهی بحق امیرالمؤمنین علی علیه السلام بحق پهلوی شکسته خانم فاطمه زهرا س بحق اقا امام زمان عج حاجت روا بشید 💋♥️♥️ تعداد زیادن اما التماس دعا عزیزم