2752
2739

بچها شوهرم از بیرون میاد خونه پاهاش بو میده هرکاریم میکنم نمیشوره دیشب رفتم بخوابم دیدم اتاق بو پامیده گفتم پاهات بومیده بالشتو  برداشت رفت تو پذیرایی خوابید به جای اینکه بهش بربخوره بره بشوره جاشو جا کرد البته این کار تقریبا هرروزشه خسته شدم دیگه خودمم حامله ام این بوها میخوره بهم بالا میارم سردرد میگیرم دیشب میگفت پای من نیست اما بعد رفتنش از اتاق بو هم رفت الان صب اومدم پذیرایی میبینم همه جا بوی گند و تند جوراب و پا میده خسته شدم از بس پتوهارو شستم چه گلی به سرم بگیرم واقعا داره مشکلی میشه برام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ینی شستن پااینهمه سخته براش؟بوش خودشو ازارنمیده؟من شوهرموازاول عادت دادم نیم ساعتم بره بیرون بعدش میادپاهاشوباصایون میشوره خیلی حساسم روی بو

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

جوراباشو هر روز بشور داخل کفشش جوش شیرین بریز بوگیر هم خوبه از بیرون بگیر

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

پودر بو گیر بریز تو کفشش. نمیدونم چطوری بعضیا میتونن بو گند بدن و خجالت نکشن. حتی خونه خودشون. من خودمم که تنها هستم اول باید تمیز و مرتب بشم بعد غذایی چیزی بخورم. با بدن کثیف که هرگز نمیرم تو رختخواب 

شاید از نظرتون خنده دار باشه اما من دارم دیوونه میشم چون هرجوری بگید بهش گفتم با زبون با اعصبانیت با شوخی جدی اصلا یه بار نشده بهش بربخوره یه جوریه نمیتونم پیشش بشینم وقتیم میگم پات بو میده میگه برو اونطرف بشین دیشب فاصله حموم با اونجایی که بود کلا دوقدم بود نرفت بشوره   

یکم هم حساس شدی دیگه از شب تو پذیرایی بو پا نمیمونه که

نه واقعا گاهی میمونه بوی پا روی فرش

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..