2733
2734
عنوان

ممکنه خدا منو دوست نداشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 56 پست
دقیقا چطوریه؟ برای خدا ک کاری نداره قدرتمندترینه پس چرا از من دریغ میکنه

بعضی چیزارو آدم بعدم میفهمه جدی میگم 

بوه منو برد بعد فهمیدم به صلاحش بوده 

هنوز زمانش نرسیده تو باید خدارو باور کنی

به حکمتش دل بسپار(خدا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس جریان چیه؟

عزیزم چون حتما هنوز وقتش نرسیده ‌..مطمعن باش خدا بهترین سرنوشت رو  برات کنار گذاشته و ب موقعش سوپرایزت میکنه ..ب نظر  من آدم مجرد بمونه بهتر از اینه ک ازدواج ناموفق داشته باشه

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
عزیزم چون حتما هنوز وقتش نرسیده ‌..مطمعن باش خدا بهترین سرنوشت رو  برات کنار گذاشته و ب موقعش س ...

انقدر این جمله ای ک شما گفتید و شنیدم ک دیگه واقعا اذیتم میکنه

چند سالتونه؟

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

عزیزم من خودم اصلا آدمی نیستم ک امید الکی یا دلداری الکی ب کاربرا بدم ..خودمم آدمی نیستم ک یه جا تاپیک دیدم بدون آگاهی همه جا نظر بدم یا دخالت کنم ..حرفهایی ک زدم بهش ایمان دارم من خودم یه سختی هایی کشیدم ک اینجا جاش نیست بگم هیچ دوست ندارم دور از جونت ..سر دشمنم هم بیاد

2740