2752
2734

و خودمم جالبه میفهمیدم تیپم زاغارته ولی باز با همون مثل پلشت ها بلند شدم رفتم بیرون !!!

تو جاهای خیلی خیلی شلوغی ام رفتم... بعد حالا داشتم فکر میکردم وسط این شلوغیا اگه اون نامزد بیشعور سابقم منو اتفاقی ببینه چه فکری میکنه راجبم

فکر میکنه بعد رفتنش مثل پلشتا و گَره گوریا و عنترها لباس میپوشم

بچه ها میدونم فکرم مسخرس ولی اگه از شانس گهم منو تو اون لباسای داغون دیده باشه واقعا چی فکر میکنه الان یهو یاد این موضوع افتادم اعصابم ریخت به هم

اخه دلم میخواد اگرم روزی منو حایی دید یا خبری از من بهش رسید فقط و فقط اینو بفهمه که من واقعا بعد اون حالم نسبت به قبل خیلی بهتر شده ، و خوشتیپ تر و خوشگل تر و عاقل تر شدم. نه که منو مثل گره گوریا ببینه. چون واقعا بعد رفتنش تیپ و قیافم و حال روحیمم نه که بگم خوب ها نه. ولی واقعا خیلی بهتر شده

اگه اون روز تو خیابونای ب اون شلوغی اتفاقی منو تو اون تیپ و قبافه دیده باشه چی؟😑

بقران مثل کسایی که از پشت کوه اومدن لباس پوشیده بودم.بعد، این همه بعد رفتنش من لباس جدید خریدم ، دقیقا اون روز همون لباسایی رو پوشیدم ک قبلا هم جلو اون پوشیده بودم. یعنی از رو لباسمم راحت منو میتونه شناخته باشه. لباسامم رنگاش خیلی جیغ بود

تاپیک اخرم مخصوص حاجت داراست 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همیشه وقتی ادم داغونه ۴ تا اشنا می بینه🤣🤣🤣

اره اتفاقا تو محل خودمون که چند نفرو دیدم سلام علیکم کردم

بعد حالا فکر کن زاغارت بودن لباسام به کنار بارون هم میومد ، لباسام قشنگ تو تنم خیس هم شده بود یه جوری بود انگار رفتم تو یه تپه گه خودمو غلتوندم اومدم بیرون

همیشه وقتی ادم داغونه ۴ تا اشنا می بینه🤣🤣🤣

یه بار یه تیپ ساده زدم جای دوری هم نرفتم نزدیکای خونه خودمون کار داشتم ببین اون روز هر چی آشنا بود میدیدم حتی تا سر کوچمون 😬 آخرش دیگه اون فاصله کوچه تا خونه رو دوییدیم ترسیدم ده نفر دیگه آشنا ببینم🤕🙄

انگار حالا بقیه چی میپوشن ول کن بابا سخت نگیر

اخه هیشکی اونطوری ک من دیروز لباس پوشیده بودم لباس نمیمدشه خداوکیلی😂😂

بعدحالا من کاری به مردم ندارم

میترسم اون نانزد سابق عنترم دیده باشتم تو خیابون