2737
2739
عنوان

حس میکنم نامزدم بخاطر بیماریش منوخواسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1360 بازدید | 44 پست
خشته شدم از رفتاراش اگه من پیام ندم اون ن پیام میده ن زنگ میزنه 

اصلا جدا از مساله بیماریش الان اون باید هر روز بهت زنگ بزنه...حالت رو بپرسه

یعنی چی تا من زنگ نزنم اون تلفن نمیزنه

اسی با آینده خودت بازی نکن

در ضمن مساله بیماریش رو باید صادقانه مطرح میکرد. به شما حق انتخاب میداد. اونوقت اگه دوستش داشتی میتونستی قبول کنی

نه که موقع قرص خوردن مچشو بگیری

مساله اصلی به نظر من بیماریش نیست. 

دروغگویی و سرد بودنشه

با خانوادت در میان بذار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این مشکل باید روز اول میگفت اشتباه کرده اگه عقدی دادگاه حق به خودت میده کارش اشتباه بوده. حالتاش چطوره؟ بنده خدا بچه همسایمون داشت هروز یا دسش یا پاش بخیه بود ماشینم براشون خطرناکه که رانندگی کنن دسه خودشون نیست یهو حالشون بد میشه میفتن

2742
خشته شدم از رفتاراش اگه من پیام ندم اون ن پیام میده ن زنگ میزنه 

به نظرم جدی فکر کن 

من کسی بودم که تو عقد متوجه شدم همسرم مشکل داره مثل احمقا به کسی نگفتم حالا بعد دو سال ازدواج طلاق گرفتم ادامه میدادم‌ باید با یه بچه جدا میشدم 

خواهش می‌کنم جدی بگیر 

اسی جان اینجا کسی نمتونه راهنمایی درستی بکنه و مشکل شماهم یچیز الکی و سر دستی نیس که ما بخایم راهنمایی کنیم ! 

الان بهترین کار اینه که پرونده پزشکیش رو ببری پیش یه دکتر غریبه و فقط در مورد بیماریش سوال کنی که چقدر پیشرفته و سخت هس و چه خطرهایی میتونه داشته باشه 

جدا از اون پیش مشاور هم حتما حتما برید هردوتون ،تا اونم راهنمایی کنه که دوست داشتنش چجوریه 

اونوقت یه تصمیم جدی بگیر

.
اسم اختلالش......  علاقه ب پا....  اینا ب پاهای بقیه هم رحم نمیکنن..

آخه ندیدم به پاهای کس دیگه ای نگاه کنه، فقط تو رابطه خیلی پاهامو میبوسه و میخوره 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2738

پنهان کاریش خیلی بد بوده وگرنه کلی آدم با وجود بیماری ازدواج میکنن و مشکلی هم ندارن. ایشون باید صادقانه به شما میگفتن ،حالا تصمیم با شماست. سرد بودنش هم مسئله مهمیه مخصوصا الان که شما رازشو فهمیدی اون باید بیشتر تلاش کنه برای شما. حتما برو مشاوره 

2706