2733
2739
عنوان

مادرشوهرم جلو جمع بهم میگه نمیفهمه🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 34 پست
من که میگم جوابش رو بده ولی محترمانه.  آخه میگم نکنه بعدا همسرت باهات دعوا کنه که چرا جواب مادر ...

نه سوهرمم اگه شعور داشته باشه خودش میبینه که جواب دادنی بوده که جوابشو دادم چون یکی دوبار نیس بگم شاید نفهمیده خیلی وقته هی تکرار میکنه من به احترام بزرگ بودنش چیزی نمیگم ولی بی احترامی هم حدی داره منم غرور دارم خب

معمولا وقتایی که شوهرم نیس میگه چون شوهرم خیلی پشتمه مادرشم ازش میترسه نمیتونه جلو اون توهین کنه🥲

همین که شوهرت پشتته خودش کلیه حسادت میکنه

اما توام در نبود شوهرت جوابشو بده تا بد نشیی

جواب ندی فکر میکنه زبون نداری 

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فک کردم تو جمع جوابشو دادن زشته بزرگتره ولی اونم اگه بزرگتره باید حرف زدن یاد بگیره دیگه راس میگی ای ...

بزرگتری که شعور نداره رو باید جوابشو داد

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
2731

باقی داستانتو اینجا بگو .

« یه مشکل خیلی بزرگ دارم توروخدا از ته دلتون خواهرانه برام دعا کنید خدا کمکم کنه ،دستمو بگیره ، یکبار دیگه بهم فرصت بده و آبرومو حفظ کنه مشکلم ختم به خیر بشه.بخاطر بچم و خونوادم دعام کنید »»