2737
2734
۳۰ سالشه!!

از سنش خبر نداشتم 

دو برابر دختره سن داره دقیقا چه حرف مشترکی داشتن؟😐

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

تقریبا هم سن منی، خدایی حرف زدن با دختر ۱۵ ساله چ جذابیتی داره !😐

من حداقل طرف باید ۲۲،۲۳ سالش باشه که باهاش راحت باشم و حرف مشترک داشته باشم. کمتر از این بچه مچه میزنن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از سنش خبر نداشتم  دو برابر دختره سن داره دقیقا چه حرف مشترکی داشتن؟😐

ما خیلی مچ بودیم خنده و فان و ....دور هم جمع شدیم همش باهم بودیم ازم فاصله گرفته غصم میاد خب چیکار کنم 

2731

بچه ها واسه شما 15 ساله ها بچه ان منطقه ماهم که زود ازدواج میکنن مث زن 30 ساله حرف میزنن و رفتار میکنن واسه ما بچه نیستن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
تقریبا هم سن منی، خدایی حرف زدن با دختر ۱۵ ساله چ جذابیتی داره !😐 من حداقل طرف باید ۲۲،۲۳ سالش باش ...

خب من خودم خیلی باهاش رفیق بودم کلا خیلی خوب بودیم شوهر کرد فاصله گرفت 

2738

چرا اینقدر مبهمه؟

دختر جاریت؟ 

یعنی شوهر داری؟ 

بعد با بچه ۱۵ ساله دوستی؟ 

بعد اون بچه ۱۵ ساله نامزد کرده؟ 

چرا اینجوریه😐؟

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. /